ساتون فاستر و دارن استار در میراث یانگر

[ad_1]

جوان تر نمایش کوچکی است که می تواند این کمدی ، در مورد یک طلاق 40 ساله ، که درباره سن خود برای استخدام در کار چاپ و نشر دروغ می گوید ، درست در همان زمان پخش جریانی که به یک هنجار قابل قبول تبدیل شد ، در سال 2015 در یک شبکه کابلی کوچکتر (TV Land) به نمایش درآمد. اما این سریال موفق شد مخاطبان خود را پیدا کند و برای شش فصل موفقیت آمیز زنده بماند – بخشی از آن به لطف جذابیت نمایش در میان سنین مختلف بود. جوان ترتصاویر مادرانه ، فمینیسم ، سیاست در محیط کار ، سن گرایی و عشق همیشه از نظر احساسی صادقانه ، به طرز دردناکی خام و فوق العاده قدرتمند بودند.

در فصل ششم با بیشترین امتیاز نمایش در تاریخ شاهد بودیم ، این نشان از وفاداری بینندگان به سریال دارد جوان تر. اما وقتی فصل هفتم در 15 آوریل از پارامونت پلاس پخش شود ، این آخرین سریال خواهد بود. این مسیر با شیب دارترین صخره ها انتخاب می شود: به دنبال پیشنهاد چارلز (پیتر هرمان) ، لیزا (ساتن فاستر) کدام مسیر را انتخاب می کند؟

بله ، شش سال و هفت فصل در ، جوان ترمثلث محوری عشق – بین لیزا (40 ساله ای که در ابتدا وانمود می کرد 26 ساله است که خودش را دوباره اختراع کرده است) ، جاش (هنرمند خال کوبی محکم و عاشقانه با بازی Nico Tortorella) و چارلز (ناشر برتر شرکت لیزا) – طرفداران نگه داشته شده به روشی که اکثر نمایش ها نمی توانند سرمایه گذاری کنند. از نظر ستاره ، قلب نمایش است و با پیام بزرگتر آن صحبت می کند.

استار می گوید: “چه لیزا عاشقانه باشد چه با چارلز یا جاش یا دیگری ، او هنوز رابطه عاطفی با هر دو دارد.” زرق و برق “من فکر می کنم این چیزی است که سریال در مورد آن است: تعریف نکردن روابط و تعریف نکردن زندگی شما با یک مجموعه از پیش تعیین شده قوانین.”

اکنون که راز دیرینه او (با هدف جناس) فاش شده است ، لیزا قادر است زندگی خود را به روشی کاملاً معتبر دنبال کند. اما همانطور که هواداران انتظار داشته اند ، عشق به آسانی محقق نخواهد شد: پیچ و تاب های غلط آور تقریباً بلافاصله به فصل آخر پرتاب می شوند. استار تأیید می کند که هر خط داستانی با یک نتیجه گیری بسیار راضی کننده در فینال ژوئن به اوج خود می رسد. وی می افزاید: “این از نظر من همیشه سخت ترین قسمت در پایان دادن به یک سریال است.”

ستاره بیشتر موفقیت های این سریال را به فاستر نسبت می دهد که در اکران و پشت صحنه به ایجاد یک فضای خوشایند و متفکر کمک کرده است. استار می گوید: “ساتن از نظر چگونگی زندگی در این نقش فراتر و فراتر از آن پیش رفت و آن را بیش از آنچه می توانستم آرزو کنم و آرزو کنم ، برد.” “او همه چیز را بدون دردسر جلوه می دهد.”

Art Streiber / Viacom

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>