سارا درو می گوید بازگشت “Grey’s Anatomy” در حال آماده سازی جاپریل برای یک “سفر بزرگ” است

[ad_1]

آناتومی گری طرفداران در قسمت 6 مه برخی احساسات تلخ و شیرین را تجربه کردند. از یک طرف ، آوریل (سارا درو) بازگشت و به جکسون (جسی ویلیامز) فاش کرد که ازدواج او پایان یافته است. این البته در را برای دیدار عاشقانه Japril باز می کند ، که هیجان انگیز است.

اما این قسمت همچنین آغاز پایان ویلیامز را نشان می دهد: آخرین اپیزود وی در 20 مه خواهد بود. جکسون و آوریل اکنون هر دو در بوستون خواهند بود ، آیا این بدان معناست که آنها دوباره به هم خواهند پیوست؟

درو فکر می کند – و آنها طرفداران را خوشحال می کنند. وقتی خبرنگاران از او س askedال کردند که آیا فکر می کند جکسون و آوریل بازی آخر هستند ، گفت: سرگرمی امشب) ، “من در مورد آنها تصمیم می گیرم. من فکر می کنم ما این کار را به عهده مخاطبان می گذاریم تا به هر نتیجه ای برسند که باعث خوشحالی بیشتر آنها شود. اما من هرگز از اینکه بخواهم Japril بازی آخر باشد ، خجالتی نبوده ام. این چیزی است که من تمام مدت می خواستم. یکی از بزرگترین دل شکستگی های من در ترک فصل 14 این است که آنها در بازی آخر قرار نگرفتند. این یکی از بزرگترین دل شکستگی های من بود. چه کسی می داند چه اتفاقی می افتد وقتی راهی بوستون می شوند. فکر می کنم امید زیادی وجود دارد. ”

طبیعتاً هواداران برای a آناتومی گری اسپین آف با محوریت جکسون و آوریل در بوستون. و در حالی که هیچ چیز به طور رسمی در کار نیست ، درو کاملاً برای این کار است. او حتی ایده های خاصی دارد.

“آن نمایش چقدر باحال خواهد بود؟” او گفت. “من باید صادقانه بگویم. من در توییتر بوده ام و فکر می کنم جاپریل در تمام طول روز جهانی بود. این جنون مطلق بود. وقتی فیلمنامه را خواندم [for the May 6 episode]، حتی قبل از شروع تست COVID ، فقط برای رفتن به صحنه فیلمبرداری ، شروع به کار با اعضای خدمه و آنها مانند “اوه ، ما فکر کردیم این یک اسپین آف است.” احساس می شود که برای یک سفر واقعا عالی آماده شده است. و من مثل این بودم ، “می دانم”. نمایشی درباره عدالت نژادی در حوزه پزشکی و نابرابری و برابری چقدر شگفت انگیز و مورد نیاز است؟ چقدر حیرت انگیز خواهد بود؟ “

“آماده شدن برای یک سفر واقعا عالی.” این عبارتی است که من روی آن قفل می کنم. آیا معنایی دارد؟ نه ، اما حداقل این نشان می دهد که درو از این احتمالات هیجان زده است. حالا ، ما فقط باید جسی ویلیامز را سوار کنیم. و شوندا ریمز!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>