سارا سیدنر فقط انسان است

[ad_1]

نزدیک به یک سال روزنامه نگار سارا سیدنر در مینیاپولیس روی زمین بود. او به قتل جورج فلوید ، خیزشهای بعدی و دادگاه درک شووین ، افسر محکوم شده اکنون مسئول مرگ فلوید پرداخت. مدتی او از محلی استقبال می کرد.

“روزی نگذشته است که جورج فلوید به قتل رسیده است ، و ویدئو ویروسی شد ، جایی که من با کسی از جامعه مینیاپولیس – خانواده فلوید ، وکلای آنها – صحبت نکردم.[or have] در مورد آنچه در اینجا اتفاق افتاده است ، نوشته شده است. “او روز بعد از اعلام حکم شووین گفت.

سیدر ، خبرنگار ملی و بین المللی CNN ، یکی دو چیز را در مورد حضور در خط مقدم می داند. وی شاهد خانواده هایی بود که توسط جنگ و تروریسم دست و پنجه نرم می کردند و پس از تیراندازی مایکل براون توسط یک افسر پلیس در سال 2014 ، منجر به پخش CNN در فرگوسن ، میسوری شد.

همچنین در آن زمان وی هنگام گزارش در خارج از محوطه ضبط شده معمر القذافی در سال 2011 مورد اصابت گلوله قرار گرفت. “شورشی: لیبی آزاد است” از BlackBerry خود توییت کرد.

زودتر از آن زمان که شخصاً در آنجا حضور داشت ، در میان حملات تروریستی بمبئی در سال 2008. برای یک سالگرد ، وی این تجربه را برای CNN به یاد آورد:

وی گفت: “بیرون تعداد زیادی خبرنگاران حیرت زده با کابل ها و دفترچه یادداشت ، دوربین ها و تلفن ها تلاش می کردند تا اطلاعات را ASAP بازگردانند. همه ما مثل اردک های نشسته پشت سر هم ایستاده ایم. هیچ مانعی ، نوار پلیس و هیچ چیزی برای جلوگیری از نزدیک شدن بیش از حد کسی وجود نداشت. “

اما این داستان در سال 2021 از جولیانا خیمنز سسما ، یک زن لس آنجلسی بود که مادر و ناپدری خود را به علت COVID-19 از دست داد ، که خاطره انگیز سیدنر را در تلویزیون زنده در ژانویه اشک می آورد. هیچ گلوله گلوله ای سرگردان یا بمبی وجود نداشت و هیچ ساختمان بتونی ای که به زمین ریخته باشد وجود نداشت. فقط یک مراسم خاکسپاری غم انگیز و دور از دسترس اجتماعی در یک پارکینگ زیر سایبان پاپ آپ. از نظر سیدنر و بسیاری از افراد در سراسر جهان ، این نوع دیگری از خط مقدم بود.

علی رغم تحمل آن تجربیات لرزاننده اصلی ، در مینیاپولیس چیز دیگری وجود داشت. در ماه ژوئن ، چند روز پس از مرگ فلوید ، رئیس پلیس شهر ، مداریا آراردوندو ، قتل را “نقض بشریت” به طور کامل خواند. دیدن یک رئیس تقریباً بلافاصله در برابر فرهنگ دیوار آبی سکوت که در نیروی پلیس نفوذ می کند واکنش نشان داد لحظه ای نادر بود. ماه ها سیدنر در جامعه جاسازی شده بود ، که تا آوریل امسال از او به عنوان خانه دوم خود یاد می کرد. مینیاپولیتی ها از او استقبال کردند مانند اینکه او یکی از خودشان بود ، مهربانی که باعث شد روز سخت گزارشگری کنار برود.

سارا سیدنر در مورد تجربه خود در پوشش محکومیت درک شووین به یاد می آورد: “من وقتی 10 دقیقه وقفه بین گزارش زنده داشتم ، روی چمن ها دراز کشیدم.” “طبیعت به من یادآوری می کند که من یک ذره کوچک شن و ماسه ، یک لکه کوچک در یک جهان بسیار بزرگ هستم.”

صادقانه می گوید: “من همیشه همیشه احساس بسیار ناتوانی می کردم.” “می دانید که” هیچ کاری که من می توانم بگویم یا انجام دهم نمی تواند دل شکستگی در جامعه ، دلشکستگی خانواده ، قلب مردم را که در آنجا ایستاده بودند و کشته شدن یک مرد را تماشا می کردند ، برطرف کند؟ “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>