ساوانا لی اسمیت در حال بازی در HBIC جدید Gossip Girl

[ad_1]

وقتی در دوران هنر بچه بودید ، چه تصوری از معنای بازیگری موفق بودن داشتید؟

چیزی که هر بچه ای وقتی به یک ستاره سینما فکر می کند به آن فکر می کند. مثل نیکول کیدمن ، مریل استریپ و همه بزرگان. من همیشه عاشق فیلم هستم. من همیشه علاقه مند به فیلم بوده ام. ایده من برای موفقیت هرچه پیرتر شدم کمی تغییر کرد و فهمید که این همیشه به این معنی نیست که شما باید یک فرد مشهور در لیست A باشید. شما بدون اینکه مریل استریپ باشید می توانید یک هنرمند موفق باشید. اما وقتی کودک بودم ، در لس آنجلس زندگی می کردم و قطعاً هالیوود را عاشقانه دوست داشتم.

رابطه شما با چه بود دختر شایعه قبل از اینکه ممیزی کنی؟

من دوست دارم آن را توصیف کنم ، دختر شایعه و وقتی در دبیرستان بودم سومین قرار ملاقات داشتم ، مثل این که هنوز در رابطه مان خیلی فاصله نگرفته بودیم. من تکه تکه هایی را اینجا و آنجا دیده بودم ، اما کمی موج را از دست دادم. بعد از اینکه نمایش را رزرو کردم ، همه از من پرسیدند: “آیا هنوز آن را binged کرده اید؟ آیا همه آن را تماشا کرده اید؟” من یک دفعه پرخوری نکردم زیرا نمی خواستم تحت تأثیر قرار بگیرم. من می خواستم قبل از تماشای نمایش ، دندانهایم را فرو ببرم و از اینکه مونه کیست یا هست تصور کنم. الان که فیلمبرداری را شروع کردم ، تماشای آن را شروع کردم و البته وسواسم زیاد است.

یک فصل دو احساس اجتناب ناپذیری می کند. آیا تماشای سریال OG به شما الهام بخشیده است که چگونه می توانید به شخصیت خود ادامه دهید.

من فکر نمی کنم قطعاً نگاهی اجمالی به لحن نمایش و سریال داشت دختر شایعه جهان ، که زمانی مهم است که شما بخشی از یک ادامه باشید. شما می خواهید همان احساس را داشته باشید. اما این شخصیت های کاملاً جدیدی هستند. مقایسه مونه با شخصیت های دیگر کار سختی است زیرا او ایده کاملاً جدیدی است. برای من هیجان انگیز است که می توانم روابط جدید و شخصیت جدیدی ایجاد کنم.

آیا می توانید داستان پشت آزمایش خود را برای من بگویید و این روند چگونه بوده است؟

بله ، واقعاً طولانی بود. حدود یک ماه طول کشید زیرا من شاید برای هر قسمت زنانه تست دادم. من برای آدری ، زویا ، ژولین و لونا تست دادم. کاساندرا ، مدیر انتخاب بازیگر ، که بسیار شگفت انگیز است ، به من گفت: “در این نمایش جایی برای شما وجود دارد. ما فقط باید آن را پیدا کنیم” ، به همین دلیل آنها مدام مرا به عقب می کشاندند.

البته ، این خبر خوبی برای شنیدن من بود. من از یافتن جایگاه خودم خوشحال شدم و سپس مونه آمد. وقتی طرف اصلی او را گرفتم ، کمی متفاوت از آن بازی کردم [co-creator] جاش شوارتز قصد داشت. درست شد چون او این را کمی بیشتر دوست داشت. در اصل قرار بود او کمی کنایه آمیز باشد و من با او سرراست تر بازی کردم. شنیدن این که او بر اساس شنوایی من کمی او را دوباره ساخت ، جالب بود.

عالی است وقتی شنیدید که این قسمت را گرفتید ، آیا کاری برای جشن گرفتن انجام دادید؟

من آن را در وسط قرنطینه گرفتم ، بنابراین فقط در خانه با مادر بودم. هرچند زمان بسیار خوبی بود ، زیرا دوست پسر من آن روز قصد داشت به خانه برگردد. سی دقیقه قبل از اینکه قرار باشد سوار قطار شود ، من تماس گرفتم ، بنابراین من مجبور شدم آن لحظه را با او به اشتراک بگذارم ، که بسیار خوب بود. من با خانواده ام تماس گرفتم و یک خانواده بزرگ داشتیم و در مورد آن صحبت کردیم. مادرم برایم یک کیک کوچک درست کرد.

چطور برای نقش آماده شدید؟ آیا کاری انجام داده اید که در ذهنیت مونه قرار بگیرید؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>