سایه بان دختر آفتابی سایه روشن و زیبایی است که برای تابستان بیش از حد وسواس می کنیم

[ad_1]

شما در حال جستجو برای تغییر فصل جدید هستید. شما احساس تازه ای برای رشته های خود می خواهید. مطمئن نیستید که می خواهید به هر چیزی بیش از حد پراکسید متعهد شوید. اما بعد شما زیبا سایه موهای تابستانی حاکم بر “گرم” است.

دختر آفتابی بلوند همه جا است. کف زدن نهایی در برابر موهای زمستانی “مه” ، وقتی مجبور شدیم آن را به تنهایی انجام دهیم ، س theال این تابستان این است که آیا شما بلوند می شوید یا اینکه بلوندتر می شوید.

هریت مولدون ، بزرگترین رنگ آمیزی در سالن لری کینگ لندن ، نشان می دهد: “بلوندها با تعطیل شدن سالن ها سخت گیرانه بوده اند و بنابراین اکنون که آنها به رنگ آمیزی خود پیوسته اند ، می خواهند روشن تر ، جسورتر و بورتر شوند”. از تعداد مشتریانی که درخواست خدمات بلوند را دارند متعجب شده اند. حتی مشتری های سبزه من نیز برای گرفتن صدای کمتری درخواست کرده اند – هر چیزی که باعث شود آنها در میان مردم برجسته شوند. این تابستان همه چیز در مورد بیانیه دادن است. او یک لحظه واقعی بلوند خواهد بود. “

او اشتباه نمی کند. هشتگ #blondetransformation در TikTok به 8.4 میلیون بازدید رسیده است و عبارت جستجو “چگونه با موهای بلوند چگونه ظاهر می شوم” در Google 80٪ افزایش یافته است.

بنابراین آنچه در مورد دختران آفتابی بلوند است که سایه را جدا می کند چیست؟ کارشناسان سالن Los Pastel مستقر در استرالیا ، سرزمین آفتاب ، توضیح می دهند: “آفتابی چیست؟ ما از این اصطلاح برای توصیف یک بلوند روشن با ته رنگ طلایی استفاده می کنیم.” آنها توضیح می دهند: “مانند خورشید روشن و طلایی است.”

اساساً ، برای هوای گرم و زیبا ساخته شده است.

با این حال ، مسئله ناخوشایند آسیب وجود دارد. مولدون ، که درمان سالن Redken’s Shades EQ Bonder Inside را توصیه می کند ، می گوید: “مثل همیشه ، مصرف کنندگان در مورد بلوند شدن نگران هستند – به دلیل ترس از آسیب غیرقابل جبران.” مواد فعال موجود در فرمول به محافظت از پیوندهای طبیعی موجود در مو در هنگام رنگ آمیزی شیمیایی و سفید کننده کمک می کند. این پیوندهای هیدروژن داخل فیبر مو را تقویت می کند و باعث می شود موهای سالم و نرم داشته باشند.

سپس می توانید کار خوب را با سازندگان اوراق قرضه در خانه – زرق و برق تیم ماسک رطوبت Olaplex را برای چرخش گرفت و منفجر شد.

این بدان معناست که با کمی توجه و برخی محصولات مراقبت با عملکرد بالا ، موهای زیبای بور تابستانی بیش از هر زمان دیگری قابل دسترسی است.

این داستان در اصل در ظاهر شد Glamour UK.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>