سایه ریشه مو زیبا ترین روند نگهداری کم است

[ad_1]

اگر از زمان ابتلا به بیماری همه گیر تاکنون به سالن زیبایی نرسیده اید ، ترس نداشته باشید زیرا ریشه های رشد کرده شما در واقع روند رو به رشد دارند. درست است – ریشه سایه یکی از جالبترین رنگ موهایی است که می توانید در بهار امسال بدست آورید.

بسیار خوب ، بنابراین کمی زیبا تر از رشد چند ماهه است ، اما نگهداری آن نسبت به رنگ موی معمول کمتر است. در واقع ، ریشه سایه ، که لکه ریشه نیز نامیده می شود ، زمانی است که آرایشگر شما به رنگ های برجسته یا رنگ تازه شما باز می شود و یک سایه نزدیک به سایه طبیعی شما است. این نه تنها احساس “خنک” تری به موهای شما می دهد ، بلکه به جای اینکه از یک خط مرز سخت عبور کند ، با رنگ پریدگی در ریشه های طبیعی ، عمر رنگ شما را افزایش می دهد.

لورن گرومل ، آرایشگر در نیویورک ، این روش را به دلیل توانایی در گسترش رشد و همچنین افزودن ابعاد زیبا دوست دارد. اگرچه ریشه سایه را می توان تقریباً روی هر سایه ای انجام داد ، اما او به خصوص دوست دارد این کار را روی مشتری های مو بور خود انجام دهد. او می گوید: “من آن را به خاطر تضاد ظریفش دوست دارم.” “انتهای روشن تر ، از طریق طول میانه و بور کمتر از ریشه ، و همیشه قطعات روشن تر از صورت خود بخواهید.”

استفانی براون ، استاد ارشد رنگ آمیزی در IGK Salon Soho نیویورک سیتی ، در مورد روند رنگ مو در سال جاری (یا حداقل تا پایان همه گیر شدن بیماری) می گوید: “من فکر می کنم همه چیز در مورد رشد خواهد بود.” “چه کسی بسیار طبیعی باشد و چه کمی افراط کند ، مردم می خواهند که رنگ موهایشان به راحتی رشد کند بدون اینکه مرتب ریشه های خود را لمس کنند. مردم دوست دارند رنگ موهایشان طولانی تر باشد و احساس نکنند که به همان اندازه نگهداری نیاز دارد. ”

هواپیمای معکوس نیز در حال افزایش است و این روش دیگری برای استقبال از رشد است. گرومل می گوید: “برای هر کسی که دارای نور برجسته تر است و می خواهد رشد بیشتری داشته باشد بسیار عالی است.” “رنگ ریشه ای را بخواهید که تقریباً سایه ای روشن تر از رنگ طبیعی شما باشد. این ترکیب به طور یکپارچه با هایلایت ها و سایه طبیعی شما ایجاد می شود و کنتراست کمتری ایجاد می کند ، اما با این وجود از موارد برجسته برجسته خواهید بود. “

نکته مهمی که باید به آن توجه داشته باشید: تا زمانی که با رنگ مو در خانه بسیار ذکاوت نداشته باشید ، بهترین روش ها برای افراد موافق است. و اگر هنوز آماده ضربه زدن به سالن نیستید؟ حداقل ریشه های شما به سبک خواهد بود.

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>