سبک ها و نکات موم بیکینی: 15 موردی که واکسر شما می خواهد بدانید

[ad_1]

بیایید این را صحیح درک کنیم: در مورد تهیه موم بیکینی یا نه انتخاب اشتباهی وجود ندارد. از عروسک باربی بدون مو تا بوته کامل (همانطور که افراد مشهور صریحاً در مورد آن صحبت می کنند) ، نحوه آراستگی در آنجا یک تصمیم کاملاً شخصی است. اما اگر کاملاً برهنه یا نزدیک به آن چیزی باشد که دنبال آن هستید ، نمی توان انکار کرد که موم بیکینی یا موم برزیل سریعترین و کمترین التهاب برای صاف کردن امور زیر کمر است.

با این اوصاف ، مهم نیست که شما در هنرهای برزیل چقدر پیشرفت کرده باشید ، متوجه می شویم که این می تواند یک تجربه اعصاب خرد کن باشد. در اینجا ، متخصصان موم بیکینی مورد علاقه ما آنچه را که آرزو می کنند قبل از دراز کشیدن روی میز به شما بگویند ، به اشتراک می گذارند. (نکته: شما کاری ندارید که خجالت بکشید. مگر اینکه مست خود را نشان دهید. این کار را نکنید)

1. هیچ کس در مورد احاله شما قضاوت نمی کند.

اولین موارد اول: “کریستال کوردووا” متخصص صنوبر و باند می گوید: “از نحوه نگاه داشتن واله عصبی نباشید.” “ما همه اندازه ها و رنگ ها را روزانه می بینیم. وظیفه ما این است که شما را نسبت به آن بهتر و بهتر نشان دهیم. ” این یک موم بیکینی است ، نه یک تست مدل موی عامیانه.

2. آنچنان که انتظار دارید بد نخواهد بود.

اگر تازه وارد هستید و سطح درد را پیش بینی می کنید که با شخصیت استیو کارل در آن رقابت می کند باکره 40 ساله، بدانید که موم بیکینی قطعاً تعطیلات پولی نیست ، اما به احتمال زیاد بهتر از آنچه فکر می کنید پیش خواهد رفت. Shobha Tummala ، بنیانگذار و مدیرعامل زنجیره موهای زائد سواحل شرقی Shobha ، می گوید: “به خصوص برای واکس های بار اول ، پیش بینی می شود قبل از ورود به اتاق بدترین قسمت باشد.” “اگر شما یک حرفه ای را مشاهده می کنید ، خود عمل بسیار سریعتر و دردناک تر خواهد بود.”

3. اصلاح نکنید.

به طور جدی. Beata Chyla ، متخصص زیبایی در Bliss در نیویورک می گوید: “قبل از اپیلاسیون ، طول موهای شما باید حداقل یک چهارم اینچ باشد.” کمتر و موم در حین برداشتن موی کافی برای گرفتن ندارد.

4. به طور جدی ، چیزی به عنوان بیش از حد مو وجود ندارد.

کردوا می گوید: “بسیاری از مشتریان از رشد خود خجالت می کشند اگر مدتی طول بکشد.” “من ترجیح می دهم موهای روییده شده را واکس بزنم تا اصلاح 2 هفته ای. این برای متخصص آسان تر و برای شما کمتر دردناک است. “

5. زمان بندی مهم است.

از تعیین موم پنج روز قبل از چرخه قاعدگی ، در حین یا بلافاصله بعد از آن خودداری کنید. آنجلا مارینسکو ، متخصص زیبایی Exhale Spa می گوید: “بدن شما به ویژه در این مدت حساس است.” وی اضافه می کند ، اگر حساس هستید یا اولین بار است که موم می گیرید ، مصرف Advil نیم ساعت قبل از قرار ملاقات کمک خواهد کرد. یا می توانید این سایر مسکن های مورد تأیید خواننده را امتحان کنید.

6. به راحتی روی مشروبات الکلی بروید.

یک لیوان شراب برای تعدیل اعصاب قبل یک چیز است. اما نمایش گچ بری داستان دیگری است. “ملاقات خود را مست نکنید. این فقط خون شما را نازک و حساس به درد می کند. ” این واقعیت نیز وجود دارد که فقط نوعی بی ادبی است. سیندی تورین ، صاحب سالن گونه های صورتی ، در لس آنجلس ، یک بار مشتری را بسیار مست ساخته که نمی دانست چه کاری انجام دهد. تورین به یاد می آورد: “من به او گفتم که اگر نمی خواهد باید شلوارهایش را در بیاوریم ، نه لباس زیر را.” وقتی زن نتوانست آنها را به تنهایی پایین بیاورد ، تورین مجبور شد به او کمک کند. (نگران نباشید – او بعد از چند روز وارد عذرخواهی شد.)

7. در قرار ملاقات خود لباس راحتی بپوشید.

كالی پاپانتونیو ، متخصص پوست ، در شهر نیویورك ، می گوید: هر چیزی كه تنگ باشد ، مانند شلوار یوگا ، می تواند لكه های خام را مالش دهد و اوضاع را بدتر كند. بنابراین به ماکسیدرس و شلوار حرمسرا و پارچه های نخی قابل تنفس فکر کنید.

8. مستقیم از کلاس Spin نیایید.

بله ، این لطف به واکس شماست که تازه و تمیز وارد می شوید ، اما همچنین به روانتر شدن موم شما نیز کمک می کند. روغن های طبیعی ، عرق یا لوسیون های بدن می توانند چسبیدن موم را نیز منع کنند. توملا می گوید: “مرتب شوید ، مانند مسواک زدن قبل از معاینه دندانپزشکی ، اما بیشتر در امتداد آزمایش سالانه خود در متخصص زنان ،” “در Shobha ، ما پارچه های تازه کننده گل محمدی را در اتاق داریم ، به هر حال.” وی خاطرنشان می کند که هرچه منطقه خشک تر باشد ، موم بهتر چسبیده و نتایج بهتری خواهد داشت. وی توضیح می دهد: “اگر می دانید كه در مورد فعالیت بدنی ژاکت هستید ، به احتمال زیاد در قسمت بیکینی خود نیز عرق خواهید کرد.” پاک کردن ناحیه مایعات جسمی طبیعی دیگر و کاملا طبیعی نیز مانند ترشحات مورد ارزیابی قرار می گیرد.

9- قبل از قرار ملاقات خود را پی گیری کنید.

اگر عصبی هستید ، دلهره های پیش موم می تواند منجر به مثانه عصبی شود. توملا خاطرنشان می کند: “ابتدا در اتاق پودر یک گودال ایجاد کنید زیرا وقتی فهمیدید که مجبور به رفتن هستید لباس خود را در بیاورید و سپس جبران کنید. او می گوید این یک اتفاق معمول است: “اغلب اوقات ، پس از ناراحتی از کمر به پایین برای درمان بیکینی ، ممکن است کمی سردتر شوید ، که می تواند نیاز به کندن پوست را تشدید کند. همچنین ، در طی بخشهای خاصی از درمان ، پوست شما کشیده می شود ، بنابراین حتی یک فشار سبک روی مثانه کامل می تواند ناراحت کننده باشد. “

10. شما گزینه های زیادی دارید.

شما مجبور نیستید کاملا برهنه شوید ، زیرا تنوع سبک موم بیکینی برای انتخاب وجود دارد. می توانید فقط اضلاع و قسمت های بالایی آن را تمیز کنید (یک موم بیکینی) ، می توانید همه چیز به جز یک نوار موی کوچک یا یک مثلث جلویی (یک موم برزیل) بدست آورید ، یا همه چیز را می توانید بدست آورید – بالا ، کناره ها و برگشت – حذف شد (یک برزیلی کامل). اگر مطمئن نیستید که می خواهید با چه چیزی شروع کنید ، از پرسیدن از تکنسین خود نترسید. فقط برایشان ناخوشایند است اگر نتیجه نهایی را دوست ندارید.

11. آواز باشید.

کوردووا می گوید: “اگر ایده خاصی درباره چگونگی به نظر رسیدن خط بیکینی خود دارید ، صحبت کنید.” “شفافیت مورد استقبال است.” Cordova می گوید که او و تیمش می توانند لبه های تمیز “مانند ملیله” ایجاد کنند یا فقط آنچه را که خارج از بیکینی شما دیده می شود تمیز کنید.

12. بعد از واکس هم کار نکنید.

یکی از ارکان اصلی مراقبت های پس از موم؟ کل روز را از باشگاه بدن بگیرید. مارینسکو می گوید: “اصطکاک در شلوارهای تنگ یوگا می تواند باعث تحریک شود.” علاوه بر این ، “شما باید از هرگونه فعالیت بدنی 12 تا 24 ساعت پس از واکس خود اجتناب کنید”. “هرچه گرمای کمتری به منطقه وارد کنید ، بهتر است.” هدایت از فعالیت ورزشی دیگر – خصوصی تر – نیز می تواند سودمند باشد. Elana De Damian متخصص زیبایی از Elana De Damian مراقبت از پوست پیشنهاد می کند حداقل 24 ساعت مشغول کار پس از موم شوید.

13. با عرض پوزش ، بدون اتصال.

این یک قانون کاملاً استاندارد است که اکثر واکس ها به شما هشدار می دهند ، اما فراموش کردن آن آسان است. هر نوع عملی در آنجا – به ویژه رابطه جنسی – می تواند منجر به ناراحتی شود. گروچوفسکا می گوید: “این می تواند باعث اصطکاک بیش از حد در پوست بسیار ظریف شود.” در نظر بگیرید که دو روز اول را به زمان رسمی نوازش تبدیل کنید.

14. از خورشید دور بمانید.

48 ساعت اول پس از اپیلاسیون ، پوست ظریف و حساس شما در آنجا حتی بیشتر آسیب پذیر است. بنابراین در حالی که ممکن است در لحظه ای که قصد ترکیدن بیکینی خود را دارید ثانیه ای که سالن را ترک می کنید ، به خاطر داشته باشید که پوست حساس بیشتر در معرض اشعه UV قرار دارد. مارتا گروچوسکا متخصص زیبایی از Haven Spa در نیویورک می گوید: “این می تواند منجر به آسیب دائمی خورشید و رنگ آمیزی زیاد شود.”

15. بعد از کار موم ، در برابر تمایل به انجام کارهای مجدد مقاومت کنید.

کوردووا توصیه می کند: “اگر موهای درون خود پس از واکس ظاهر شد ، آنها را جدا نکنید.” “اجازه دهید ما آن را اداره کنیم.” اگر با ناخن های خود وارد خانه های خود شوید ، احتمال ایجاد زخم و عفونت وجود دارد. او می گوید: “ما در زیر بستر ناخن خود تعداد زیادی باکتری داریم.” اگر نمی توانید آن را دوباره به موم خود تبدیل کنید ، یک درمان موی داخلی (مانند آنتونی یا خز) می تواند به شما کمک کند تا با خیال راحت به حل این مسئله بپردازید ، همانطور که لایه برداری ملایم ناحیه در سه روز پس از واکس باعث می شود.

امبر کاتز نویسنده و متخصص زیبایی در نیویورک است. او را در اینستاگرام دنبال کنید @ rouge_18.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>