سبک پس از فاصله اجتماعی ، راحتی نیست. این در مورد لذت است.

[ad_1]

بی شرمی فانتزی سرگرم کننده بیان شخصی ، حتی به قیمت آسایش. این موضوعاتی هستند که با برخاستن جهان و خرده ریز کردن شلوارهای عرق خود ، شروع به ظهور می کنند. امیلی گوردون اسمیت ، مدیر محصول در Stylus ، یک شرکت تحقیقاتی در زمینه روند ، می گوید: “ما از بیان خود ناامید هستیم.” “طراحان در حال جستجوی فرار و لذت جویی به عنوان موضوعات پیش بینی مهمانی پس از همه گیری هستند.” به خصوص برای زنان ، سبک تغییر کرده است. این در مورد باینری “لباس برای خودم” نیست ، در مقابل “لباس برای دیگران”. گوردون اسمیت می گوید ، زنان “برای لذت لباس می پوشند”.

لارکین براون ، رئیس تحقیقات هسته ای در Pinterest ، می گوید: “این مفهوم از مد به عنوان راهی برای بیان اینکه شما هستید برای بسیاری از مردم در پشت مشعل بوده است.” همانطور که کاربران Pinterest شروع به برنامه ریزی برای ظاهر آینده خود می کنند ، براون در حال تماشای ظرافت های ورزشی است: ابریشم به جای پنبه ، شلوار روان به جای عرق ، لباس خانه و لباس بلند به جای اینکه خود را در یک پتو وزین بپیچید و از لپ تاپ خود به عنوان گرمکن فضا استفاده کنید. . او می گوید: “پیله بندی لایه جدید است.” “این زیبایی زیبا و دنج است.”

کارشناسان سبک واضح هستند: دنج بودن به جایی نمی رسد. به احتمال زیاد ، یک ارزش مداوم برای راحتی با لحظات وحشی کامل آمیخته خواهد شد. گوردون اسمیت می گوید: “کتابهای تاریخ نیز در حالی غارت می شوند که با نگاهی الهام گرفته از دنیایی از کرست های پرنشاط ، آستین های نمایشی و جواهرات فوق العاده ، الهام می گیریم.” او پیش بینی می کند “نگاههای کامل و خسته کننده و روانگردان در جشنواره های سال آینده مسلط باشد.” در Pinterest ، 152 بار جستجو برای “Emo princess” ، 66 بار برای “Fairycore زیبایی شناسی” و 236 بار برای “نور آکادمی” ، زیبایی شناسی که اساساً به پوشنده اجازه می دهد تا هر دو استاد باشد و یک دختر مدرسه ای

Heuritech ، یکی دیگر از شرکت های پیش بینی روند مد ، افزایش مداوم موارد زیر را در تابستان امسال پیش بینی می کند: پارچه های قلاب بافی و مشبک ، گره های برش خورده ، تاپ های عمیق V ، هولترها ، تاپ های محصول و صندل های بند دار. اصولاً همه چیزهای کوچک ، گذرا و کمی بازگرداندن.

آیا تعجب آور است که زنده ماندن از یک بحران بهداشت عمومی باعث می شود مردم در بدن خود لذت ببرند؟ رادرفورد-سوان می گوید: “البته من ماسک می پوشم ، خوشحالم که ، اما بسیار محدود کننده است.” “من فکر می کنم اکنون ، من می خواهم هر چیزی را که می پوشم احساس کند که چیزی نمی پوشم.” لیندا گونزالس ، 21 ساله در آنكوراژ ، آلاسكا ، موافقت می كند – او پس از رفع الزامات رسانه های اجتماعی ، لباس های “رسوا” تری را برای پوشیدن خریداری كرده است. او می گوید: “من جوان هستم و هر زمان که بخواهم لیاقت خودنمایی را دارم.” “این بدن شایسته دیده شدن است!” گوردون اسمیت می گوید که طراحان در حال مقابله با این چالش هستند. “ابراز وجود جنسی موضوعی کاملاً مهم در میان طراحان جوانی است که در حال بررسی پارچه های تقریباً شبیه جن ، بسته بندی به سبک اسارت و سبک های بسیار آشکار هستند.”

هارپر یی ، 27 ساله در منطقه ویرجینیا / دی سی ، دیده شدن را از دست می دهد. او از اینکه به دیگران بگوید لباس هایشان زیبا است و همین را می شنود ، دلش برای تجارت “از کجا گرفتی؟” با غریبه ها دلتنگ است. اما در طی همه گیری ، “این مانند لباس خواب 24/7 شبانه روز بوده است.” وی اقدامات احتیاطی جدی انجام داده است ، خصوصاً به این دلیل که به مراقبت از پدربزرگ و مادربزرگ های کم نقص کمک می کند. تفاوت اصلی در سبک او تصمیم مرگ و زندگی بین شلوارهای عرق و شلوار یوگا بوده است.

به تازگی ، یی می گوید آنچه را که او تخمین می زند 1600 دلار لباس با قیمت 150 دلار خریداری کرده است. او فروشگاه های دست دوم آنلاین را جستجو می کرد و شرکت هایی را خریداری می کرد که سهام خود را پس از یک سال سخت انحلال می دادند. او همه چیز بیرون رفت ، چرا که ، چرا نه؟ چرا پس از زنده ماندن از یک بیماری همه گیر ، به صدای درونی قضاوت کننده خود گوش دهید که می گوید: “آیا کمی لباس بیش از حد پوشیده نیستید؟”

وی می گوید: “پس از همه گیری ، همه باید هر كاری را كه می خواهند انجام دهند ، زیرا ادامه زندگی پس از فاجعه ای مانند این واقعاً شگفت آور است.” “شادی کم است. ما به عنوان یک فرهنگ ، به شکلی سرمایه دارانه درگیر تجمل گرایی و لذت طلبی هستیم ، اما دائماً خود را در حال توجیه شادی می دانیم – ‘تا زمانی که این کار را نکنید ، اجازه چرت زدن ندارید! لیاقت تماشای Netflix را ندارید تا این کار را انجام دهید! ‘ ما دائما به خود می گوییم که باید چیزهایی بدست آوریم – اما من نمی خواهم مجبور باشم مدام درباره خودم توضیح دهم تا بتوانم از زندگی لذت ببرم. “

لباس پوشیدن کار Aysha Sow است ، نه فقط علاقه او – او یک تأثیرگذار است. اما همانطور که سایر تأثیرگذاران تعطیلات گرمسیری را توجیه می کردند و در مورد مهمانی لاف می زدند ، سو بیشتر در آپارتمان کوچک خود در نیویورک اقامت داشت – او از سال 2019 خانواده خود را که در اروپا زندگی می کنند ندیده است. “تقریباً تمام کاری که من کردم فقط ایجاد محتوای در من بود جای خود را ببند ، و سپس لباسها را دربیاوری و دوباره در کمد من قرار دهی ، “او می خندد. برای مدت طولانی ، او به قطعات مورد علاقه خود نگاه می کرد و به خود قول می داد ، “من آن را پس از قرنطینه می پوشم.” اما نگرش او تغییر کرده است. “چگونه” فقط الان آن را می پوشم؟ ”

او مانند راترفورد-سوان ، یی و گونزالس دیگر علاقه ای به چسبیدن به کنوانسیون ندارد. او می گوید: “من فکر می کنم اکنون یک سال است که در این بیماری همه گیر هستم ، این باعث می شود شما بخواهید تا آنجا که ممکن است با صدای بلند زندگی کنید.” “من برای من فکر می کنم ، زندگی با صدای بلند به نحوه لباس پوشیدن من تبدیل می شود. و بعد از این همه گیری می خواهم همه رنگهای روشن را بپوشم. من می خواهم همه لباس هایی را که همه توجه ها را جلب می کند بپوشم. معمولاً هرگز در یک روز عادی پاشنه نمی پوشم. حالا من می خواهم پاشنه هایی بپوشم که کاملاً زرق و برق دار به نظر می رسند و از مردم می پرسند “این کفش ها را از کجا آوردی!”

زنان وقتی برای خود در دنیا بیرون می رویم با یک کار ناامیدکننده روبرو می شوند. ما قرار است ظاهری جنسی داشته باشیم اما نه شلخته ، زیبا اما نه جلب توجه ، زنانه اما نه خیلی دخترانه. وقتی لباس می پوشیم ، دائماً با س questionsالاتی روبرو می شویم – حتی از خود ما – در مورد اینکه چه کسی می خواهیم تحت تأثیر قرار دهیم. این نگرانی ها بعد از یک سال مرخصی از لباس پوشیدن ، احساس اهمیت نمی کنند.

ما آماده لباس پوشیدن هستیم تا دیده شویم ، که متفاوت از لباس پوشیدن است تا انتظارات را برآورده کند. ما پارچه های کاملاً لمسی و رنگهای آشوب آور و گردنبندهای غوطه ور را خواهیم دید – لباسی که زندگی را جشن می گیرد. ما بدن خود را ایمن نگه داشته ایم ، اکنون می خواهیم آنها را به مهمانی ببریم.

جنی سینگر نویسنده ستاد Glamour است. تو می توانی دنبالش کن در توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>