ستاره “The Bold Type” نیکوهل بوشری راز سالاد تابستانی عالی را در اختیار دارد

[ad_1]

غذا در واقع همان چیزی است که بوشری را به سمت خود سوق داده است زرق و برقجدول ضرب المثل آخرین قسمت آن چیزی که همیشه میپزم. این بازیگر ایرانی کانادایی مهارت آشپزی خود را از پدرش ، یک نانوا ، به ارث برده است. او می گوید: “پدر من قطعاً الهام بخش است ، و از این رو که هرچه رازهای کوچکش باشد دستور العمل های مشترک را به اشتراک نمی گذارد. “در فارسی ، آنها تماس می گیرند [that personal touch] توفه اخر، که به معنای “آخرین تف” است ، مانند آشپز [spit noise]”

خوشبختانه برای همه ما ، بوشری از ریختن اسرار خود ترس ندارد. به طور خاص ، او دستور العمل خود را برای یک غذای خیلی دوست داشتنی به اشتراک گذاشت ، پسر عمویش فیلم او را به عنوان یک آموزش آماده کرد. سالاد مخفی نیکوهل بوشری با آووکادو ، خیار ، روغن و سرکه سیب مناسب برای تابستان است: سبک و تازه است و می تواند به تنهایی و با انتخاب پروتئین یا کنار یک وعده غذایی دلپذیر سرو شود. اما چه چیزی باعث می شود سالاد ساده خیلی مخفی باشد؟ بوشری می گوید: “مخمر تغذیه ای.” “این مواد باعث می شود همه چیز مزه شگفت انگیزی داشته باشد. مغزدار ، پنیر و بسیار خوش طعم است. من همیشه احساس می کنم که آنها می گویند ، “یک قاشق غذاخوری اضافه کنید” ، اما من مثل “افزودن” هستم سه“”

بهترین قسمت؟ ساخت آن آسان است. بوشری می گوید: “من واقعاً دیگر خیلی دستور العمل ها را دنبال نمی کنم و احساس می کنم که پخت و پز من بیشتر به مواد اولیه تازه و فصلی مربوط می شود و همه چیز را خیلی ساده نگه می دارد.” “دوست پسر من اصلاً آشپزی نمی کند. او لعنت خواهد کرد که یک تکه نان تست ، او می سوزد ، اما او عاشق سالاد است. و وقتی من خارج از شهر هستم ، او اکنون می تواند این سالاد را درست کند. “

بوشری می خندد ، “اگر دوست پسر من بتواند این دستور العمل را درست کند ، همه می توانند آن را درست کنند.” خواهیم دید.

سالاد ساده مخفی نیکول بوشری

عناصر

1 قسمت کاهو کره یا کاهو رومین (این سبزیجات ترد هستند که خیس نمی شوند)
1 قسمت سبز برگ (مخلوط بهار ، کلم پیچ ، اسفناج ، و غیره)
آووکادو
خیار
1 قسمت سرکه سیب
1 قسمت روغن زیتون فوق بکر
خرج نمک دریا
فلفل
پاشیدن سخاوتمندانه مخمر تغذیه ای (ماده مخفی! ستاره نمایش!)

اختیاری:
من این سالاد را به تنهایی دوست دارم اما شما می توانید با افزودن پروتئین یا مواد افزودنی مانند:
ماهی تن (من ماهی تن تونینو را در روغن زیتون دوست دارم)
مرغ کبابی
میگو کبابی
کروتون (می تواند با باگت یک روزه ، خمیر مایه ، یا نان بدون گلوتن به دلخواه تهیه شود)
آجیل کاج (یا هر نوع آجیل یا دانه دیگری که دوست دارید)

جهت ها

کاهو خود را بشویید و خشک کنید یا از مخلوط سالاد آماده شده مورد علاقه خود استفاده کنید. من دوست دارم کاهو کره را با سبزیجات برگ دار مخلوط کنم تا جالب تر شود. کاهوی کره (رومین نیز کار می کند) یک ضرورت است زیرا این شیرینی تازه و دوست داشتنی را به سالاد می دهد و با سس وزن نمی شود.

خیار و آووکادو را برش دهید و اضافه کنید. من اگر فقط برای خودم درست می کنم ، نصف آووکادو استفاده می کنم ، اما تو خودت می کنی! من دوست دارم که با افزودن آووکادو در ابتدا وقتی لباس را اضافه می کنم ، خامه ای تر شود ، اما اگر این مورد شما نیست ، آووکادو را حذف کنید یا در انتها اضافه کنید.

برای لباس پوشیدن ، من بیشتر یک دختر کره چشم هستم. من فکر می کنم قانون کلی در اینجا سرکه 1: 1 به روغن است. شما نمی خواهید از پایین لباس استخر بپوشید ، بنابراین آهسته شروع کنید و در صورت لزوم موارد بیشتری را اضافه کنید. نمک و فلفل دریا را بپاشید تا مزه دار شود.

اکنون زمان آن ماده مخفی است: مخمر تغذیه ای (من Braggs را ترجیح می دهم). این چیزها شگفت انگیز است و با خیلی چیزها سازگار است. شما می توانید در اینجا فوق العاده سخاوتمند باشید – نکته این است که تمام سبزه ها را بپوشانید و ضخیم شوید.

زمان طعم دادن است. اگر خیلی سرکه است ، مخمر غذایی بیشتری اضافه کنید. خیلی خشک شده؟ کمی بیشتر سرکه یا روغن زیتون کمک خواهد کرد. من حتی گاهی اوقات به جای روغن بیشتر ، یک قاشق چای خوری آب سرد اضافه می کنم (به من اعتماد کنید ، قادر به گفتن نخواهید بود). اگر مرکبات را دوست دارید ، یک فشردن لیمو در اینجا به آن یک پاپ خوب هم می دهد! سپس می توانید موارد اضافی خود را مانند پروتئین ، آجیل ، دانه ها یا کروتون اضافه کنید. این سالاد بسیار قابل تنظیم است ، بنابراین در صورت تمایل بازی کنید!


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>