ستارگان Bridgerton این مومیایی 8 دلاری را برای تمیز نگه داشتن لب های خود استفاده کردند

[ad_1]

در حالی که چیزهای زیادی برای دوست داشتن وجود دارد بریجتون– لباس ها ، بازیگران ، درام – بیایید واقعی باشیم ، آنچه ما (و 82 میلیون نفر دیگر) برای آن تنظیم می کنیم آرایش های سرقت صحنه است.

تصور می کنیم تمام این بوسیدن ها ، در حالی که تماشای آن برای ما جالب است ، منجر به ایجاد لبهایی جدی می شود. به همین دلیل بسیار مهم است که بازیگران به یک مومیایی عالی مجهز شوند تا لبهای آنها را برای همه اقدامات آماده نگه دارند. مارک پیلچر ، طراح مو و آرایش سر نمایش ، اخیراً فاش کرد که وی اساساً برای همه افراد حاضر در مجموعه – از جمله مردان ، به ماده اصلی آرایشگر دکتر Pawpaw ، مومیایی کننده چند منظوره اعتماد کرده است.

“دکتر. Pawpaw یک محصول اصلی در اکثر کیف های ریخته گری ما حتی مردان بود. ” “این هنگام محافظت از افراد در برابر عناصر هنگام فیلمبرداری در زمستان و در عکاسی های شبانه باعث می شود. این برای استفاده در این درام دوره عالی بود زیرا ما به بیشتر بازیگران خود نیاز داشتیم تا طبیعی و شاداب به نظر برسیم و لبهایی زیبا به روشی طبیعی داشته باشیم. “

این ظاهر طبیعی برای لیندا پیرس ، یکی دیگر از آرایشگران آرایش و آرایش در این نمایش کلید بود. در حالی که موهای دوره زمانی در مورد ولخرجی اشتباه می کرد (و حاوی چندین معنای پنهان بود) ، آرایش قابل مشاهده به غیر از سرکش گونه ها نه تنها از مد افتاده بود ، بلکه اخم هایش را از دست داد.

پیرس گفت: “ما از مومیایی تسکین دهنده دکتر Pawpaw روی فیبی دینور ، بازیگر دافنه بریجرتون ، استفاده کردیم تا ظاهری طبیعی بدست آوریم.” “ما اغلب آن را با خط لب یا لکه لب مخلوط می کنیم ، یا گاهی اوقات آن را به تنهایی اعمال می کنیم. این یک محصول خارق العاده برای مرطوب نگه داشتن لب ها و درخشش آن است.” (آن لکه لب که اتفاقاً به آن اشاره می کند ژل شفابی گونه Pixi است که از آن روی گونه های دافنه نیز استفاده کرد.)

این مرهم سال هاست که به لطف قدرت تسکین دهنده و بافت ضخیم اصلی در کیت های هنرمندان آرایش محسوب می شود. همچنین فوق العاده همه کاره است ، علاوه بر آبرسانی به لب ها ، می تواند در کوتیکول ها ، پروازها ، ابروها ، مژه ها و حتی به عنوان برجسته مورد استفاده قرار گیرد. بهترین قسمت؟ این فقط 8 دلار است ، بنابراین می توانید از مومیایی کننده لب الماس فصل بدون شکستن بانک استفاده کنید.

مومیایی تسکین دهنده چند منظوره دکتر PAWPAW

مومیایی تسکین دهنده چند منظوره دکتر Pawpaw

تصویر محصول

Bella Cacciatore همکار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید bellacacciatore_.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>