ست روگن می گوید که پس از ادعاهای سوisc رفتار جنسی ، قصد همکاری با جیمز فرانکو را ندارد

[ad_1]

ست روگن می گوید که قصد ندارد در آینده با همکار دیرینه خود ، جیمز فرانکو همکاری کند. این دو در حالی که بچه ها بودند سر صحنه فیلم ملاقات کردند Freaks و Geeks (جایی که گفته شد فرانکو به Busy Philipps حمله کرده است ، اگرچه او عذرخواهی کرد و او پذیرفت) و با هم در پروژه های موفق مانند کمدی stoner P همکاری کردندineapple Express، طنز جنجالی مصاحبه، و نامزد اسکار هنرمند فاجعه، که در سال 2017 منتشر شد. با این حال ، فرانکو توسط چندین زن به انواع مختلف سو sexual رفتار جنسی متهم شده است ، مسئله ای که روگن در ابتدا به صورت علنی به آن پرداخته نبود.

اما در جدید ساندی تایمز مصاحبه ، روگن صحبت می کند – به ویژه در مورد بازیگر چارلین یی ، که سعی در ترک کار داشت هنرمند فاجعه به دلیل اتهامات علیه فرانکو. (وی تهیه کنندگان فیلم را متهم کرد که گذشته درنده فرانکو را به حداقل رسانده اند).

روگن می گوید: “آنچه می توانم بگویم این است كه من بدرفتاری و آزار و اذیت را تحقیر می كنم و هرگز اقدامات شخصی را كه چنین كاری انجام می دهد پنهان یا پنهان نمی كنم ، یا آگاهانه شخصی را در موقعیتی قرار می دهم كه در نزدیكی چنین شخصی قرار داشته باشد.”

روگن همچنین می گوید از شوخی ای که در طول سال 2014 خود انجام داده پشیمان است شنبه شب زنده مونولوگ ، که در آن او ادعاهای DM بین فرانکو و یک دختر خردسال را روشن کرد. “من به شوخی که گفته ام نگاه می کنم شنبه شب زنده در سال 2014 و من از ساختن این شوخی بسیار پشیمانم. صادقانه می گفت ، این یک شوخی وحشتناک بود. ” هالیوود ریپورتر.

در حدود زمان هنرمند فاجعه برای اولین بار ، روگن در مصاحبه ای گفت که او و فرانکو به کار خود ادامه می دهند ، اما آنها از آن زمان تاکنون همکاری نکرده اند ، و روگن به ساندی تایمز، “حقیقت این است که من ندارم و فعلاً قصد ندارم.”

در مورد دوستی خارج از صفحه آنها ، ست روگن می گوید ، “من نمی دانم که آیا می توانم در حال حاضر در طول این مصاحبه تعریف کنم. می توانم بگویم ، هوم ، می دانید ، این باعث تغییر بسیاری از چیزها در روابط و پویایی ما شده است. “و گرچه این روند دردناک بوده است ، روگن می داند که” به اندازه بسیاری از افراد دیگر دردناک و دشوار نیست . من در این شرایط هیچ ترحمی برای خودم ندارم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>