سرخپوستان مایلند در هنگام شیوع بیماری از “فضای سوم” کار کنند

[ad_1]

سرخپوستان مایلند در هنگام شیوع بیماری از
منبع تصویر: FILE IMAGE

سرخپوستان مایلند در هنگام شیوع بیماری از “فضای سوم” کار کنند

Covid-19 شیوه زندگی ، کار و معاشرت مردم را تغییر داده است و پس از یک سال قفل قفل ، 98 درصد از مصرف کنندگان (افرادی که در این نظرسنجی شرکت کرده اند) در هند حداقل یک تغییر دائمی در سبک زندگی خود از زمان شیوع همه گیر ایجاد کرده اند ، یک تغییر جدید نظرسنجی Accenture روز سه شنبه گفت. در حالی که 87 درصد از پاسخ دهندگان در هند اظهار داشتند که می خواهند از “فضای سوم” کار کنند – مکانی غیر از خانه یا محل کار آنها (برجسته کردن یک فرصت بالقوه برای رشد درآمد برای مهمان نوازی و صنایع خرده فروشی) ، 57 درصد پاسخ دهندگان هیچ برنامه های سفر شغلی پس از همه گیر شدن یا قصد دارند آن را به نصف کاهش دهند.

“خرید آنلاین محصولات برای کاربران توسط کاربران نادر تجارت الکترونیکی در هند 667 درصد افزایش یافته است”. یافته ها نشان داد. یافته های نظرسنجی جهانی مصرف کنندگان ، که بیش از 9،650 نفر را در 19 کشور شامل بیش از 500 در هند تحت پوشش قرار داده است ، پیشنهاد می شود که همه گیر آمادگی برای ایجاد موج جدیدی از نوآوری است زیرا خرده فروشان ، شرکت های کالاهای مصرفی از واکنش به اختراع مجدد تغییر می کنند.

آنوراگ گوپتا ، مدیر عامل و سرپرست استراتژی و مشاوره ، Accenture در هند ، گفت: “همزمان كه شركتها از عکس العمل خود به اختراع مجدد تغییر می كنند ، آنها باید از تمام پتانسیل دیجیتال در سراسر زنجیره ارزش استفاده كنند.

بسیاری از شرکتهای مصرف کننده با ایجاد بسترهای جدید در مشاغل خود ، مشکلات فشار را برطرف کرده و به ایجاد انعطاف پذیری و امنیت ادامه داده و زیرساختهای لازم را برای ایجاد نوآوری و موقعیت دهی به آنها برای موفقیت در آینده فراهم می کنند.

مانیش گفت: “استفاده از فن آوری های دیجیتال مانند ابر ، هوش مصنوعی ، تجزیه و تحلیل پیشرفته ، همراه با یک هدف کاملاً مشخص ، می تواند به شرکت ها کمک کند تا نه تنها از راه های ابتکاری با مصرف کنندگان ارتباط برقرار کنند بلکه سریعتر با تقاضای بازار در حال تحول سازگار شوند.” گوپتا ، مدیر عامل و سرپرست محصولات ، Accenture در هند.

نه تنها مردم فکر می کنند برخی از عادات کاری و برنامه های سفر آنها به طور دائمی تغییر کرده است ، بلکه بسیاری نیز فکر می کنند عادت های خرید آنها برای مدت طولانی پیشرفت کرده است.

این گزارش نشان می دهد که آخرین تحقیقات از یافته های قبلی حمایت می کند که افزایش چشمگیر تجارت الکترونیکی احتمالاً بیشتر باقی خواهد ماند یا سرعت بیشتری خواهد گرفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>