سردبیران زرق و برق در سراسر جهان در مورد محصولات زیبایی که آنها دوست دارند

[ad_1]

یک سال پیش دنیای ما کاملاً تغییر کرد. از آنجا که در طی همه گیری ، سلامتی و سلامتی ما در اولویت قرار گرفت ، روال زندگی ما تغییر کرد و راحتی هایی که روزگاری تجملات اندک بودند ، نقش فزاینده ای در زندگی ما داشتند.

این چیزی است زرق و برقسردبیران در سراسر جهان به خوبی می دانند. در مجموع ، آنها روشهایی را دیده اند که خوانندگانشان – که در چهار قاره قرار دارند – در 12 ماه گذشته حرکت کرده اند ، خواه این کار در خانه باشد در حالی که مراقبت از کودکان را نیز مدیریت می کند یا در یک کرم صورت لوکس یا دوش آب گرم فرار می کند. با محدودیت در خدمات زیبایی حضوری ، فاصله اجتماعی و نیاز به ماسک ، ما باید سعی کنیم آرایشگر ، مانیکور و چهره پردازی خودمان باشیم. اما ما همچنین تجربه آزمایش سرگرم کننده ای را تجربه کرده ایم – خرید ابزارهای جدید مراقبت از پوست که در TikTok مشاهده کردیم یا کشف مجدد عشق به آرایش مو – که همان چیزی است که جوایز سالانه زیبایی Glamour به آن معنا دارند.

بنابراین با توجه به آن یادداشت ، ما پرسیدیم زرق و برق سردبیران در سراسر جهان برای به اشتراک گذاشتن آنچه زیبایی در گردن جنگل آنها به نظر می رسد و برندگان شخصی آنها چیست. در اینجا چیزی است که باعث آرامش و شادی هر یک از آنها در سال گذشته شده است.

سامانتا باری ، سردبیر مسئول زرق و برق آمریکا

در حال حاضر بزرگترین روند زیبایی در کشور شما کدام است؟

دوباره تمرکز بر هدف بر سود وجود دارد. اکنون خریداران س askingال می کنند که مارک های زیبایی به چه معنی هستند ، تیم ها و دامنه محصولات آنها چقدر گسترده است و مواضع آنها در مورد تغییر آب و هوا ، عدالت اجتماعی ، سیاست و موارد دیگر. ما اخیراً دیده ایم خرده فروشان زیبایی مانند Sephora برای 15 درصد تعهد با هدایت Aurora James برای اختصاص فضای قفسه بیشتر به مشاغل متعلق به سیاه پوستان ، ثبت نام می کنند.

چگونه همه گیر شدن باعث تغییر روند زیبایی شما شد؟

قبل از همه گیری ، من بیشتر از مراقبت از پوست ، وقت ، تلاش و پول خود را صرف آرایش کردم. همه اینها در سال 2020 تغییر کرد. نیازی به زیر لب ماسک قرمز نیست. درعوض ، من با برنامه های گسترده شبانه و صبحگاهی و صورت های آخر هفته با استفاده از ابزارهای مورد علاقه خود در زمینه فریزر ، به یک متخصص مراقبت از پوست تبدیل شده ام. با این وجود ، علی رغم ترس و وحشت از خریدن لامپ ناخن ژل در اوایل بیماری همه گیر ، هنوز هم نتوانسته ام مانیکور خود را درست کنم.

برندگان جایزه شخصی شما چه محصولاتی هستند؟

من در پایان برنامه مراقبت از پوست در شب خود از روغن صورت لوکس ویرجین مارولا استفاده می کنم تا تمام خوبی ها و آبرسانی اضافی را مهر و موم کنم. و از آنجا که مراقبت از پوست سر به اندازه مراقبت از پوست در کتابهای من ضروری است ، من از Act و Acre Scalp Detox استفاده می کنم. پوست سر شما هفت برابر سریعتر از صورت شما پیر می شود. این برنده Reader Choice نه تنها پوست سر شما را تغذیه می کند بلکه راهی عالی برای رشد مو است.

تصویر محصول

روغن صورت لوکس ویرجین مارولا مارک

تصویر محصول

Nontando Mposo ، سردبیر مسئول زرق و برق آفریقای جنوبی

در حال حاضر بزرگترین روند زیبایی در کشور شما کدام است؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>