سرنا ویلیامز فقط بیانیه ای در حمایت از دوست خود مگان مارکل ارسال کرد

[ad_1]

پرنس هری و مگان مارکل پس از مصاحبه با اپرا وینفری دوست بسیار مشهوری دارند که از آنها حمایت می کند: سرنا ویلیامز ، مادر بزرگ تنیس. پس از اینکه CBS گفتگوی دوک و دوشس ساسکس را با وینفری پخش کرد ، ویلیامز ، یکی از دوستان قدیمی مگان مارکل ، برای نشان دادن حمایت خود ، به ویژه به عنوان یک زن سیاه پوست در کانون توجه ، به اینستاگرام رفت.

“مگان مارکل ، دوست فداکار من ، زندگی خود را زندگی می کند – و با الگوبرداری از همدلی و دلسوزی. وی هر روز به من می آموزد که معنای نجیب بودن یعنی چه؟ “ویلیامز در بیانیه Notes App نوشت. “سخنان او نشان دهنده درد و قساوت او است.”

ویلیامز با اشاره به مبارزه خود در کانون توجهات افزود: “من از نزدیک می دانم که نهادهای تبعیض نژادی و نژادپرستی و رسانه ها برای تحقیر زنان و افراد رنگین پوستان ما را به حداقل می رسانند ، ما را شکسته و شیطان می کنند. ما باید تعهد خود را در سرزنش شایعات مخرب ، بی اساس و روزنامه نگاری مخوف تشخیص دهیم. سلامت روان و عواقب ناشی از ستم سیستمی و بزه دیدگی ویرانگر ، منزوی کننده و اغلب کشنده است. ”

در روزهای منتهی به مصاحبه ، شایعات دیگری درباره مارکل در مطبوعات منتشر شد و بسیاری از دوستان و همکاران سابق وی به نمایندگی از وی صحبت کردند و از شخصیت خوب وی تعریف کردند. ویلیامز شاید مشهورترین متحد وی باشد. در سال 2019 ، ویلیامز مارکل را “به معنای واقعی کلمه قوی ترین” شخصی که می شناسد ، خواند.

در طول مکالمه با اپرا وینفری ، مگان مارکل و پرنس هری فاش کردند فرزند دوم آنها دختر خواهد بود. ویلیامز مادر دختر الکسیس المپیا است و در بیانیه خود در مورد نوع جهانی که برای همه دختران ما می خواهد نوشت: “من می خواهم که دختر مگان ، دخترم و دخترت در جامعه ای زندگی کنند که احترام آن را برانگیزد.” او عنوان خود را عنوان کرد ، “من به شما افتخار می کنم که خیلی شجاع هستید. من می دانم که هرگز آسان نیست. شما قوی هستید – هم شما و هم هری. دوستت دارم. من تو رو می پرستم دوستان تو.”

و یک دوست جهنمی سرنا ویلیامز است!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>