سلنا کوینتانیلا-پرز امروز 50 ساله بود و طرفداران او را در شبکه های اجتماعی ادای احترام می کنند

[ad_1]

سلنا کوینتانیلا-پرز امروز 50 ساله بود. متولد 16 آوریل 1971 ، خواننده تکسانی یکی از محبوب ترین و پرفروش ترین نوازندگان تجانو در تمام دوران قبل از قتل در 1995 ، در سن 23 سالگی بود.

اگرچه زندگی و زندگی حرفه ای او به طرز وحشیانه ای کوتاه شد ، اما میراث او پابرجاست. جنیفر لوپز در یک فیلم محبوب درباره زندگی خود بازی کرد و یک سریال نتفلیکس نیز در مورد او وجود دارد. یک سری لوازم آرایشی با موضوع سلنا در MAC به اندازه کافی محبوب بود که یک سال پیش این شرکت یکی دیگر از محصولات آرایشی را تولید کرد. کیم کارداشیان برای هالووین لباس او را پوشیده است. دمی لواتو نیز دارد.

و طرفداران هنوز هم با احترام از او صحبت می کنند. فقط کمی استندآپ کریستلا آلونزو درباره اینکه چرا سلنا یک ابرقهرمان لاتین است را تماشا کنید:

به صورت آنلاین ، طرفداران برای جشن “روز سلنا” به توییتر رفتند.

“چگونه می توان 50 سالگی تولد سوپراستار Tejano سلنا کوینتانیلا-پرز را جشن گرفت؟” یک نفر توییت کرد. “با لباس پوشیدن در رنگ های مورد علاقه خود ، آرایش مورد علاقه خود ، خوردن غذاهای مورد علاقه خود مانند پیتزا و دیدن فیلم بر اساس زندگی او.”

دیگری با حیرت و نشر پست ، “امیدوارم روزی ما دیگر از خشونت با اسلحه نترسیم ، این به بیش از حد نیاز دارد. در روز 50th سلنا یادآوری می کنم که نمی توانم اکنون از دفاع از دنیای امن تری برای او و برای همه دست بکشم. ما هر روز تعداد زیادی از دست می دهیم و امیدوارم بتوانیم این وضعیت را تغییر دهیم! “

یک نفر در توییتر خود نوشت: “تولد 50 سالگی خود ملکه ، سلنا” ، در حالی که دیگری نوشت: “تولدت مبارک # سلنا می توانست [have] امروز 50 امین تو بوده است. ”

مطمئناً بسیاری از طرفداران امروز موسیقی سلنا را گوش خواهند داد. یکی از طرفداران گفت: “50 امین ملکه تجانو مبارک”. “اگر کسی به من احتیاج داشته باشد ، من تمام روز در دفتر کار خود به سلنا گوش خواهم داد. این در مورد تنها چیزی است که باعث می شود روزم به من برسد. “

من هم همین کار را خواهم کرد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>