سلنا گومز درباره تجربه خود در مورد “نوسان وزن” صحبت کرد

[ad_1]

مانند بسیاری از ما ، سلنا گومز نیز رابطه پیچیده ای با بدن خود دارد. این خواننده-بازیگر به عنوان فردی در اذهان عمومی دائماً در مراسم فرش قرمز شرکت می کند که در آن فشار برای ظاهر و احساس اطمینان زیاد است. اما خوشبختانه ، او با تیمی کار می کند که به او کمک می کند احساس باورنکردنی کند – مهم نیست.

گومز در ویدئویی اخیر برای Vogue شکستن برخی از نمادین ترین نگاه های او در این سالها. وی با اشاره به تصویری از خود با لباس سفید ستونی Vera Wang در Met Gala 2015 ، وی گفت: “من این شب را به خاطر می آورم ، به خصوص احساس خوبی در مورد بدن خود نداشتم ، تا روی لباسی متناسب با اندامم کار کنم. “

لری بوساکا / گتی ایماژ

وی ادامه داد ، “من زمان بسیار زیبایی را برای شکل دادن به این لباس داشتم. من فکر می کنم که ما دور هم جمع شدیم و یک چیز بسیار زیبا ساختیم و کاملاً مناسب من بود … این یکی از اولین لحظاتی بود که در آن قرار داشتم ، دیگر لازم نیست آن بدن 19 ساله باشم ، چون من من نیستم. ”

بعداً ، با اشاره به تصویری که در سال 2019 در مراسم اکران فیلم نیویورک گرفته شده است مردگان نمی میرند، گومز گفت ، “این لحظه ای از زندگی من بود که وزن من نوسان داشت ، و من با افراد تیمم بسیار صادق هستم ، بنابراین نمی خواستم چیز تنگ بپوشم. و بعد این لباس را امتحان کردم و احساس زیبایی کردم. ”

تئو وارگو / گتی ایماژ

وی همچنین اشاره کرد که اگرچه لباس مشکی سلین ممکن است در بعضی از نقاط گشاد باشد ، اما قطعاً رخ او را برجسته می کند. سلام ، اگر آن را دریافت کردید و احساس راحتی کردید ، آن را به رخ بکشید.

فیلم کامل سلنا گومز را در مورد شکستن بهترین ظاهر او ، در بالا مشاهده کنید. من بسیاری از این لحظات را فراموش کردم (البته همه آنها سرویس دهنده هستند).

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>