سلنا گومز در صحنه نمایش جدید خود دستبند زده و در خون جعلی پوشانده شده است

[ad_1]

سلنا گومز دستبند زده و در خون جعلی پوشانده شده است: دقیقاً تصویری نیست که انتظار داشته باشم در سراسر اینترنت ببینم. اما افسوس که سال 2021 است و دیگر هیچ چیز جای تعجب ندارد.

قبل از اینکه شما فرار کنید ، نه ، گومز هیچ کار جنایی انجام نداده است. او به سادگی در حال فیلمبرداری از برنامه تلویزیونی جدیدش Hulu است ، فقط قتلها در ساختمانکه هزینه های آن را استیو مارتین و مارتین کوتاه می دانند.

خلاصه داستان رسمی این نمایشنامه ، در هر نامه الکترونیکی مطبوعاتی Hulu آورده شده است: فقط قتلها در ساختمان سه غریبه (استیو مارتین ، مارتین شورت و سلنا گومز) را دنبال می کند که با یک جرم واقعی وسواس دارند و ناگهان خود را در یک عقده می بینند. هنگامی که یک مرگ وحشتناک در داخل آپارتمان منحصر به فرد Upper West Side آنها رخ می دهد ، این سه نفر قتل را متهم می کنند و دانش دقیق خود را در مورد جرم واقعی برای تحقیق در حقیقت به کار می گیرند. همانطور که پادکست خود را برای مستند سازی پرونده ضبط می کنند ، این سه نفر از اسرار پیچیده ساختمان که سالها پیش باز می شوند ، باز می شوند. شاید حتی دروغ هایی که آنها به یکدیگر می گویند انفجارآمیزتر باشد. به زودی این سه نفر در معرض خطر متوجه می شوند که ممکن است قاتلی در میان آنها زندگی کند زیرا آنها برای رمزگشایی سرنخ های نصب شده قبل از اینکه خیلی دیر شود ، می جنگند. “

بنابراین آیا این عکس ها نشان دهنده قاتل بودن شخصیت گومز است؟ آیا او منتظر آن است ، قاتل در ساختمان؟

باید منتظر بمانیم تا سریال اکران شود – تاریخ انتشار TBD است – اما این عکس ها من را شیفته خود کرده است.

جیمز دیوانی / گتی ایماژ
جیمز دیوانی / گتی ایماژ

این اولین بار نیست که سلنا گومز به اسم هنر جعلی دستگیر می شود. گومز در موزیک ویدئو 2016 خود برای “دستها به خودم” ، نقش استانی را بازی می کند که به خانه یک شخص مشهور نفوذ می کند. وقتی او را گرفتند ، دستگیر می شود و در پشت ماشین پلیس قرار می دهد.

گومز در مورد حرفه فیلم و تلویزیون خود صحبت کرد Vogue در مارس 2021 ، با گفتن اینکه می خواهد یک “ضربه واقعی به بازیگری” بدهد. به نظر می رسد مانند فقط قتلها در ساختمان اولین پروژه در آینده خواهد بود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>