سلنا گومز فقط یک معذرت خواهی از تایلر ، خالق آن توییت های صریح از سال 2010 دریافت کرد

[ad_1]

تایلر ، خالق امیدوار است که بتواند هوا را با سلنا گومز پاک کند.

جمعه ، 25 ژوئن ، تایلر ، آفریننده آلبوم جدیدی را منتشر کرد اگر گم شدی با من تماس بگیر. در آهنگ با عنوان “مانیفست” ، خواننده رپ ظاهراً به توییت هایی پرداخت که درباره هنرمند “Lose You to Love Me” نوشت.

در این آهنگ ، تایلر “من یک نوجوان بودم ، سلنا را دیوانه می کرد.” مطابق با Buzzfeed، تایلر ، خالق در سال 2010 و 2011 چندین پیام صریح به گومز و درباره آن را توییت کرد. اگرچه به نظر می رسد بیشتر آنها حذف شده اند (هرچند ما نمی توانیم قانونی بودن تصاویر را تأیید کنیم) ، چند توییت در خوراک او باقی بماند. طبق گفته Genius ، یک توئیت خاص گرافیکی باعث شد تا توییتر حساب رپر را موقتاً قفل کند.

او در “مانیفست” ادامه می دهد ، “نمی خواستم او را آزرده کنم ، وقتی او را دیدم عذرخواهی کن. زمانی که من بیبر را امتحان کردم ، تازه وارد شدم. ” این ظاهراً اشاره به سالهای نزدیک تایلر با دوست پسر سابق گومز ، جاستین بیبر بوده است.

به یک مصاحبه رادیویی در سال 2013 ، تایلر فاش کرد که او و گومز “کنار نمی آیند”. “ما همدیگر را دوست نداریم ، چون من با جاستین آن را لگد می زنم ، مثل اینکه این پسر بچه من است. او همیشه بدجنس من است. مثل این که چرا از من متنفر هستی. ” تابلو تبلیغاتی.

گرچه سلنا گومز هنوز پاسخی به عذرخواهی غنایی نداده است ، وی اخیراً در یک مصاحبه صریح با استرالیایی در مورد روابط گذشته خود صحبت کرده است Vogue. جدا از پرفراز و نشیب ترین رابطه اش با بیبر ، این خواننده / بازیگر همچنین با نیک جوناس و The Weeknd قرار گذاشته است.

وی گفت: “من فکر می کنم بیشتر تجربیات من در روابط لعنت شده است.” “من خیلی جوان بودم که در هنگام رابطه با دیگران در معرض چیزهای خاصی قرار گرفتم.”

این بخشی از دلیل انتخاب کلمه “نادر” برای آخرین عنوان آلبوم خود و همچنین خط آرایش خود است. وی فاش كرد: “حدس می زنم كه باید این كلمه را برای من پیدا می كردم زیرا احساس می كردم نسبت به روابط گذشته كمتر هستم و واقعاً هرگز احساس برابری نمی كنم.” “این حتی لزوماً اینگونه نبود:” اوه ، من چنین احساسی دارم ، بگذارید آن را بخوانم. ” تقریباً شبیه این بود: “در واقع ، من باید چنین احساسی درباره خودم داشته باشم.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>