سلنا گومز قبلاً از Blonde خداحافظی کرده و از Brunette دوباره سلام کرده است

[ad_1]

سلنا گومز پس از دو ماه با موهای بلوند پرنعمت ، دوباره به سبزه بازگشت.

در تاریخ 1 جولای ، گومز خبر عمده ای مبنی بر جهانی شدن نام تجاری زیبایی Rare Beauty را اعلام کرد. در پست اینستاگرام ، که شامل کارآفرینی می شود که با لباس دشتی جلوی بادکنک ها ایستاده است ، می بینید که قفل های بلوند او که هم اکنون سایه ای از شکلات غنی هستند ، هستند.

“آنقدر هیجان زده است کهrarebeauty اکنون جهانی شده است! من قلب و روح خود را به نام تجاری خود وارد کرده ام و نمی توانم بیشتر سپاسگزار باشم و آن را در سراسر جهان به اشتراک می گذارم. ” “امروز سر صحنه فیلمبرداری کمپین بعدی ما بود – بسیار ناراحت کننده بود که نمی توانستم در هر کشوری جشن بگیرم. نمی توانید صبر کنید تا به زودی بازدید کنید و همه را ببینید ️💋💄 “

بر اساس عنوان ، ممکن است این عکس قبل از تغییر شکل لباس او گرفته شده باشد ، که گومز در 23 آوریل آغاز به کار کرد. این نوع معاملات ماه ها طول می کشد تا انجام شود ، بنابراین ستاره پاپ به راحتی می تواند اعلام کند که می داند مشغول کار است وقت آن بود که اخبار را اعلام کنیم. با این حال ، به همان اندازه احتمال دارد که گومز به راحتی از هزینه های لازم برای حفظ موهای طلایی و روشن خسته شود. از این گذشته ، فقط رسیدن موهایش به آن مرحله هشت ساعت طول کشید.

نیکی لی و ریاونا کاپری از مالکان Nine Zero One Salon در بیانیه ای نوشتند: “ما بیش از یک دهه است که رنگ سلنا را انجام می دهیم. او به طور معمول آن را کاملا طبیعی نگه می دارد ، اما این بار او به دنبال یک تغییر بزرگ است.” آوریل. “این بلوند منحصر به اوست ، زیرا ما باید اطمینان حاصل کنیم که تعادل مطلوبی از رنگ خنک و گرم برای رنگ پوست او وجود دارد. این ظاهری کاملاً برازنده و مناسب برای تابستان است.”

آنها اضافه كردند ، “كل فرآیند 200 فویل ، چندین كاسه سفید کننده و 8 ساعت جادوی مو را به خود اختصاص داد.”

سلنا گومز یکی از افراد مشهور بود که به کار رنگ نگهداری بالا متعهد بود. در طول شش هفته بیلی ایلیش قفل های سبزه و سبز خود را به بلوند پلاتین برد ، لوسی هیل پس از ماه ها روشن کردن قهوه ای عمیق خود ، اولین بار در لیمو عسل خود را آغاز کرد ، و حتی مندی مور نیز در برابر زندگی دوباره ستاره های پاپ خود مقاومت نکرد تحول بلوند در ماه مه.

اما همه چیزهای خوب باید به پایان برسند و گومز از هر جهت کاملاً خیره کننده به نظر می رسد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>