سند رسوایی پذیرش کالج Netflix ، Operation Varsity Blues ، همه را صحبت خواهد کرد

[ad_1]

در مارس 2019 ، رسانه های اجتماعی در مورد آنچه اکنون به عنوان رسوایی پذیرش دانشگاه شناخته می شود ، فوران کردند. قطعاً در این باره شنیده اید: گروهی از والدین ثروتمند – از جمله بازیگران لوری لوفلین و فلیسیتی هافمن – به دلیل رشوه دادن اساساً راه ورود فرزندانشان به دانشگاه های نخبه دستگیر شدند. ریک سینگر ، مربی پذیرش ، در مرکز بحث و جدال قرار داشت که “درهای کناری” را ایجاد کرد تا به دانشجویان کمک کند در روند استخدام corners در صورت پرداخت هزینه مناسب ، گوشه و کنار را بردارند. در بعضی موارد ، او می توانست با استخدام کسی در امتحانات خود ، نمرات SAT یا ACT خود را افزایش دهد. در موارد دیگر ، عجیب تر ، او مربی ورزشی مدرسه را رشوه می داد تا دانش آموز را به عنوان یک عضو قبول کند – حتی اگر آنها این ورزش را انجام ندهند. لوفلین و هافمن به دلیل مشارکت در رسوایی به زندان محکوم شدند. این یک کل بود – و هنوز هم هست – چیز.

اما چرا؟ چرا اینترنت اینقدر غرق در این داستان شده است؟ این همان مستند جدید Netflix است ، Operation Varsity Blues: رسوایی پذیرش کالج، به دنبال تحقیق است. و این کار را کاملاً غیرمتعارف انجام می دهد: فیلم از رونوشت واقعی FBI استفاده می کند تا جدول زمانی رسوایی را با بازیگران دوباره ایجاد کند. (ریک سینگر را متیو مودین بازی می کند.) این مصاحبه ها و مصاحبه های واقعی افراد درگیر – از جمله جان واندموئر ، تنها مربی ورزشی است که شخصاً از رشوه های سینگر بهره مند نشده است. او تمام پول را در برنامه قایقرانی استنفورد گذاشت (که دانشگاه سپس با توجه به رسوایی آن را اهدا کرد).

هنگام تماشای این مستند با داستان او بیشتر خواهید آموخت. شما همچنین نگاهی عمیق به سینگر خواهید داشت ، که فقط در زمینه کاریزما و سرسختی به حلقه نخبگانی که از خدمات وی استفاده می کردند راه پیدا کرد. شما از زنی شهادت می شنوید که خواننده مدت کوتاهی با او کار کرده و با او ملاقات کرده است ، به علاوه همکاران قدیمی اش. اجماع با اکثریت آرا اتفاق نظر دارد: این مردی است که انگیزه ، عزم راسخ و شخصیت فریبنده ای را دارد که طرحی چند دهه ای مانند این را بکشد.

زیرا این دقیقاً همان چیزی بود که بود: یک طرح. تیترها چه کاری انجام نمی دهند در حقیقت عدالت اتفاق افتاد پاسخ به رسوایی پذیرش دانشگاه سریع و سریع بود ، در حالی که مردم روی سوزن ها منتظر بودند که ببینند هافمن ، لاگلین و سایر والدین درگیر چگونه محکوم می شوند. اما آنچه که ما کاملاً درک نکردیم این بود که یک تحقیق سالها بود. گوش دادن به مکالمات واقعی والدین واقعی در مورد رشوه واقعی بسیار تکان دهنده است. این که آنها در مورد ارتکاب جرایم جناحی بسیار گستاخانه و سوارانه صحبت کردند ، فقط بیانگر امتیاز آنهاست – و اینکه چگونه ، از بسیاری جهات ، فکر می کردند که آنها بالاتر از قانون هستند.

نه تنها این ، آنها فکر کردند فرزندانشان از این مدارس برخوردار هستند. این فیلم کیش دانشگاه را به طور مفصل بررسی می کند – به طور خاص چگونه دانشگاه های “خوب” از ثروتمندان و سفیدپوستان تأمین می کنند. در مورد آن فکر کنید: مکانهایی مانند هاروارد و ییل شرایط پذیرش ناخوشایند دارند – از جمله مهمترین آنها نمرات آزمون و معدلهای تقریباً عالی است. رسوایی پذیرش دانشگاه سرما و كاهش مشاغل مستقر در محل را برای كمك به خانواده ها در صورت داشتن درآمد قابل استفاده ، بیان می كند. اگر آنها آن را دارند این مهم است ، زیرا اکثر خانواده ها این کار را نمی کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>