سوفی ترنر اکنون بلانک است

[ad_1]

هر کسی که من را بشناسد می داند که احساس من در مورد موی چتری چیست ، اما سوفی ترنر من را آماده دارد تا همه چیز را به خطر بیندازد.

در 28 مه ، بازی تاج و تخت ستاره حاشیه جدید خود را در یک استوری اینستاگرام به اشتراک گذاشت و نوشت: “ya gal’s BANG’d up”.

ترنر از پنج سال پیش تاکنون تجارت عمده موهای قرمز سانسا استارک قرمز خود را برای بلوند پلاتینیک تغییر شکل داده است. اگرچه یک بلوند طبیعی بود ، اما انتقال تقریباً برای موهای او بسیار زیاد بود. “چند سال پیش سعی داشتم از قرمز به بور برگردم ، و این موهای من را از بین برد تا حدی که مجبور شدم از کلاه گیس استفاده کنم بازی تاج و تخت،” او گفت زرق و برق در سال 2018. “آنها نمی گذاشتند که آن را قرمز رنگ کنم وگرنه موهایم ریخته بود.” (راستش را بخواهید ، کلاه گیس بهتر از سالهایی است که اجازه نمی دهند موهایش را برای این نقش شستشو ترجیح دهد).

اینستاگرام / @ سوفیت

در مورد برش ، سوفی ترنر همیشه در مورد روش نگهداری کم بوده است. این بازیگر گفت: “من دوست دارم آن را طبیعی بگذارم و بگذارم موهایم کارهای خود را انجام دهند.” زرق و برق در مصاحبه دیگری “من اخیراً کمی کوتاهتر شدم که احساس تنگی بیشتری داشت. تمام کاری که من می کنم این است که یک مرهم ضد وز قرار می دهم ، و من خوب هستم که بروم. “

با این حال ، این اولین باری نیست که ترنر به دنبال ترک های بلانت و بلوند می رود. برای اثبات مفهوم ، لطفاً این عکس شایان ستایش دوران کودکی را ببینید:

چترهایی که مستقیماً روی صورت قرار می گیرند ، البته مدیریت روزمره آن ها چندان آسان نیست. اگر می خواهید با حداقل تلاش جلوه ای مشابه به خود بگیرید ، احتمالاً باید سراغ موهای پرده ای بروید ، که صورت را قاب می گیرند و رشد آنها درد کمتری دارد. موی چتری موج دار ، که باعث ایجاد احساسات جدی فره فاوست می شود ، گزینه خوب دیگری است.

امیلی هسر ، آرایشگر در سالن کاتلر در شهر نیویورک ، یک بار به او گفت: “موی چتری پرده ای دروازه ورود موی چتری است ، زیرا فوق العاده همه کاره است.” زرق و برق. “آنها به اندازه کافی بلند هستند که در صورت تمایل رشد می کنند یا عقب می روند ، اما می توان آنها را به یک شکل کوتاه تر نیز برش داد.”

راستش ، شاید مجبور باشم از آنجا شروع کنم ، اما اگر شما هستید آماده برای یک غوطه وری چشمگیر تر ، شما به وضوح در یک شرکت خوب است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>