سوفی ترنر به آهنگ جدید تیلور سویفت که شاید درباره جو جوناس باشد ، پاسخ A + داد

[ad_1]

به نظر می رسد سوفی ترنر یکی از طرفداران آهنگ جدید تیلور سویفت است که شاید در مورد جو جوناس باشد.

در 7 آوریل ، سوئیفت “آقای Perfectly Fine ، ”آهنگی از خرک که در انتشار مجدد آن ظاهر خواهد شد نترس، در تاریخ 9 آوریل. این آهنگ بوسه ای برای یک سابق است که از دیدگاه سوئیفت ، در حالی که از نظر عاطفی شکسته بود ، بدون هیچ گونه آسیبی از روابط آنها دور شد. از آنجا که سوئیفت در زمان نوشتن این آهنگ (2008) با جوناس قرار گذاشت ، طرفداران آن در شبکه های اجتماعی بودند دارند حدس می زنند که او موضوع اصلی است.

این درست باشد یا نباشد ، ترنر ، همسر جوناس ، برای ترانه اینجا است. بازی تاج و تخت بازیگر در مورد “Mr. کاملاً خوب “به Instagram Stories ، نوشتن ،” این یک مرحله نیست. ” هیچ دروغی کشف نشده است

اینستاگرام / سوفی ترنر

و این را دریافت کنید: سوئیفت پاسخ داد! خواننده در اینستاگرام خود نوشت و دوباره پست ترنر را پست کرد: “برای همیشه زانو برای ملکه شمال خم شد”. (البته ملکه شمال نشان دهنده شخصیت ترنر در ادامه است بازی تاج و تخت.)

اینستاگرام / @ taylorswift

من تعجب می کنم که آیا سوفی ترنر در حال جلب توجه است دیگر تیلور سویفت از آهنگ خرکی که مردم فکر می کنند در مورد جو جوناس است. “You All Over Me” ، که مارن موریس در آن حضور دارد ، دارای شعرهای بسیار مشابه آهنگ “آخرین بوسه” سوئیفت است که تصور می شود الهام گرفته از جوناس است. طبیعتاً طرفداران فکر می کنند هر دو تراک دارای منبع اصلی یکسانی هستند. “من نمی خواهم آن فرد آزار دهنده باشم اما همه من فریاد می زنند جو جوناس برای من” یکی از طرفداران توئیت کرد.

مانند همه آهنگ های Swift ، ما احتمالاً هرگز از این طریق یا یک جواب مستقیم نخواهیم گرفت. اما همه این درام ها مربوط به بیش از یک دهه پیش است. (بله ، شده است 13 سال از سال 2008طرفین درگیر به وضوح حرکت کرده و خوشحال هستند ، بنابراین ما می توانیم به این احساس گناه و بدون احساس سرزنش بپردازیم.

نترس در انتشار مجدد چهار آهنگ دیگر شنیده می شود که قبلاً شنیده نشده اند. Swifties ، موتورهای خود را روشن کنید. المپیک رمزگشایی بر سر ماست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>