سوفی ترنر ماه غرور را جشن می گیرد: “زمان مستقیم نیست و من هم نیستم”

[ad_1]

سوفی ترنر به معنای واقعی کلمه گفت “Bi Pride!”

در 2 ژوئن ، بازی تاج و تخت ستاره به مناسبت ماه غرور و انجمن LGBTQ در Instagram Stories خود پست کرد. در این پست آمده است: “این mothafuckin #pride month babaaaayyyyyy” همچنین دارای چندین برچسب پراید از جمله “Bi Pride” ، “Gay Pride” ، “Move، I’m gay” و مورد علاقه شخصی من ، “Time is straight و من هم نیستم”.

اینستاگرام / @ SophieT

بسیاری از طرفداران با دیدن آنچه که فکر می کنند لحظه بیرون آمدن ترنر است هیجان زده شدند. یکی از کاربران پرسید: “آیا سوفی ترنر از طریق استوری بدون سر و صدا اینستاگرام بیرون آمد؟” “ملکه.”

“SOPHIE TURNER تأیید BI ؟؟؟ HAPPY PRIDE I LOVE IT ، “کاربر دیگری در توییتر خود نوشت ، در حالی که یک حساب مشابه استوک نوشت:” SOPHIE TURNER SAID I احترام به جامعه مستقیم را دوست دارم اما این برای من نیست. “

یک کاربر ابراز تاسف کرد که ترنر بی باشد یا نباشد ، او در حال حاضر با شوهرش جو جوناس که با او یک دختر مشترک است رابطه بسیار دوست داشتنی دارد. همانطور که همه ما می دانیم ، رابطه داشتن با فردی از جنسیت مخالف باعث نمی شود کسی کمتر دوجنسیتی یا همه جنسیتی داشته باشد. هنوز هم ، این بدان معنا نیست که هواداران نمی توانند حسادت کنند!

“شما به من می گویی سوفی ترنر دو ساله است و او به جای من با جو جوناس ازدواج کرده است ؟؟؟؟؟؟” آن کاربر نوشت.

یک چیز مطمئناً است ، سوفی ترنر به وضوح بهترین زندگی خود را در حال حاضر زندگی می کند. این بازیگر که به تازگی موهای چتری جدید خود را برای تابستان به نمایش گذاشته است ، به تازگی در سریال های جنایی واقعی HBO Max انتخاب شد راه پله.

طبق Deadline ، ترنر در این درام هشت قسمتی در کنار کالین فرث ، تونی کولت ، ژولیت بینوش ، رزماری دوویت و پارکر پوز حضور خواهد داشت. این مجموعه براساس مستنداتی به همین نام ساخته شده است ، كه به دنبال تحقیق و دادرسی از مایكل پیترسون (فرث) متهم به قتل همسرش كاتلین (كولت) در سال 2001 انجام شد. گرچه داستان نویس گزارش داد كه كاتلین از پله های زمین پایین افتاده است خانه آنها در كارولینای شمالی ، یك معاینه پزشكی تشخیص داد كه او را گردن کلفت کرده و در داستان او سوراخ هایی ایجاد کرده است.

ترنر در بازگشت به HBO نقش یکی از دختران خوانده پیترسون ، مارگارت راتلیف را بازی خواهد کرد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>