سیمون بیلز تعادل خود را پیدا می کند

[ad_1]

سیمون بیلز بزرگترین ژیمناست تاریخ است. بدون هشدار ، بدون شرایط صحیح جنسیت ، و بدون اینکه از این واقعیت دور شوید که در 24 سالگی ، او تقریباً هر رکوردی را برای شکستن شکسته است. بیست و پنج مدال قهرمانی جهان ، چهار حرکتی که قبلاً انجام نشده و به نام وی انجام شده و سطح عملکردی بسیار ترسناک ، موجبات صعود در کل ورزش را فراهم کرد. و او هنوز در بالای بازی خود است ، و او را به یکی از بهترین ورزشکاران همه زمانه ما تبدیل کرده است ، رقیبی که نام او برای همیشه در همان نفس سرنا ویلیامز و مایکل جوردن و مایکل فلپس خواهد ماند.

اما با همه صحبت های طلا و بز ، به راحتی می توان فراموش کرد که این زنی است که ضمن تحمل بار ذهنی رقابت برای سازمانی که نتوانسته از ورزشکاران خود محافظت کند – از جمله او – محدودیت هایی را که بدن انسان قادر به انجام آن است ، تعریف کرده است از فرهنگ مستند سو of استفاده و این قبل از فشار روانی سال 2020 و سرنوشت المپیک توکیو بود – که قرار بود آخرین بلیس باشد – نامشخص بود.

بعداً در مورد همه اینها بیشتر صحبت کنید. در حال حاضر سیمون بیلز دقیقاً مثل بقیه ما است – از خانه با بزرگنمایی امضا می کنید و منتظر می روید تا آنجا برگردد.

لباس دیوید کما. گردنبند اسکیاپارلی. بند موهای تیفانی رز حلقه تاج سوم.

در طول سال گذشته ، بیلز از وقت خاموش غیر منتظره خود برای خرید خانه خود در تگزاس استفاده کرد ، فضایی که برای او و دو فرانسوی اش ، لیلو و رمبو طراحی کرده بود. این جایی است که او وقتی ما واقعاً ملاقات می کنیم نشسته است ، و در یک اتاق پر از آفتاب راحت مستقر شده است ، یک ژاکت خاکستری گشاد که دور شانه هایش پیچیده شده است ، در حالی که واقعاً فقط در فضای خودمان زندگی می کنیم.

بیلز بیشتر روزهای قرنطینه را در اینجا در روزهای زودرس و اضطراب همه گیر گذرانده بود ، اما در حالی که ما مشغول پختن نان موز و ژاکت های رنگی کراوات بودیم ، او با این واقعیت دست و پنجه نرم می کرد که شانس خود برای به پایان رساندن حرفه ای که تمام زندگی خود را فدای آن کرده بود ممکن است توسط همه گیری سرقت شود. حرکت در یک به تعویق انداختن به معنای یک سال دیگر رساندن بدن او به حد مجاز است. و کار بیلز به بدن او متکی است – دستگاهی کاملاً کالیبره شده با هزاران ساعت تمرین که دقیقاً در هر چهار سال در لحظه مناسب به اوج خود می رسد.

سپس رسمی شد: در اواخر ماه مارس ، تگزاس تحت محاصره کامل قرار گرفت. دیگر هیچ آموزشی بیلز به مدت هفت هفته بیکار نشست و در حال بررسی این بود که چگونه خود را از نظر جسمی و روحی متعهد به عدم اطمینان کند. عوارضی گرفت. او می گوید: “من باید همه احساسات را پردازش کنم.” “من باید عصبانی ، غمگین ، ناراحت ، شاد ، آزرده را پشت سر بگذارم. من خودم مجبور شدم همه اینها را پشت سر بگذارم ، بدون اینکه کسی به من بگوید چه احساسی داشته باشم. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>