سینتیا نیکسون در گلدن گلوب برشی در اندازه واقعی ‘Bernie Mittens’ پشت سر خود داشت

[ad_1]

سینتیا نیکسون یکشنبه 28 فوریه در گلدن گلوب 2021 بهترین بازیگر نقش مکمل زن برای بازی در رچک خورده و او مانند اکثر افراد مشهور امسال نمایش جوایز را از خانه تماشا کرد. یک تفاوت: او یک مهمان جالب با خود داشت – برشی در اندازه واقعی از الگوهای رفتاری “دستکش” برنی سندرز.

شما یکی را که می گویم می دانید. در مراسم تحلیف ریاست جمهوری سال 2021 ، سندرز به دلیل پوشیدن یک جفت دستکش دنج که همه تصمیم گرفتند دارای لرزهای پدربزرگ بزرگ باشد ، کاملاً ویروسی شد. سندرز شهرت ناگهانی اینترنت را به خوبی مورد استفاده قرار داد و با تمام درآمد حاصل از این کار خیرات را به فروش کالاهای تجاری پرداخت. از آن زمان یک ماه کامل می گذرد ، اما پدیده “دستکش های برنی” ادامه دارد. برش مقوایی نیکسون اثبات است.

نیکسون با نوشتن عکسی در اینستاگرام ، بریدگی “ساندرز” را با شکوه درست پشت سر او قرار داد: “در خانه # GoldenGlobes2021 را تماشا می کنید.” اینترنت کلمه را پرتاب می کند نمادین خیلی زیاد است ، اما این در واقع نمادین است.

سندرز درباره الگوی رفتاری گفت: “من فقط آنجا نشسته بودم و سعی می کردم گرم شود و سعی کردم به آنچه اتفاق می افتد توجه کنم.” اواخر شب با شیث میرز. “آنچه واقعاً خوب بود ، زنی است که دستکشها را در Essex Junction ، ورمونت زندگی می کند ، او یک معلم مدرسه و شخصی بسیار بسیار خوب است. نوع توجهی که به دستکشهایش نشان داده شده است ، او تا حدودی تحت تأثیر قرار گرفته است. ”

من تعجب می کنم که برنی سندرز با دستکش چه نظری خواهد داشت جنس و شهر احیای HBO Max. این پروژه بعدی سینتیا نیکسون است و او در کنار سارا جسیکا پارکر و کریستین دیویس پیوست. متأسفانه ، کیم کاترال دیگر برنخواهد گشت ، اما من پیشنهادی برای اینکه چه کسی می تواند عضو چهارم باشد ، دارم جنس و شهر 2.0 من فقط این پست را از خود سارا جسیکا پارکر اینجا می گذارم:

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>