شارون استون می گوید یک بار تهیه کننده ای از او خواسته که با کوستار خود بخوابد

[ad_1]

در بخشی از خاطرات آینده او که در Vanity Fair، شارون استون نشان داد كه یك تهیه كننده فیلم در یك تلاش نادرست برای بهبود شیمی بین او و بازیگر دیگری پا را فراتر گذاشته است. استون درباره این برخورد نامناسب استثماری نوشت: “تولیدكننده مرد ناشناس” برای من توضیح داد كه چرا باید كاستار خود را لعنت كنم تا بتوانیم شیمی روی صفحه داشته باشیم.

“استون ادامه داد خودی. “من احساس کردم که آنها می توانستند فقط یک استار با استعداد استخدام کنند ، کسی که می تواند صحنه ای را تحویل دهد و خطوط او را به یاد بیاورد. من همچنین احساس کردم که آنها می توانند او را لعنتی کنند و مرا از این کار کنار بگذارند. این وظیفه من بازیگری بود و این را گفتم. ” استون می گوید این تهیه کننده همچنین در مورد خوابیدن با آوا گاردنر ، بازیگر دوران طلایی هالیوود ، لاف می زد.

متأسفانه ، این تهیه کننده گمنام تنها مجری هالیوود نبود که این پیشنهاد عجیب را به استون ارائه داد. او به اشتراک گذاشت ، “من تهیه کنندگان دیگری را در فیلم های دیگر داشته ام فقط به تریلر من آمده اند و می پرسند ،” پس ، آیا شما او را لعنتی می کنید ، یا نه؟ … شما می دانید که اگر این کار را انجام می دهید بهتر خواهد بود “” اضافه كرد كه از آنجا كه او هميشه از سرگرم كردن اين ايده خودداري مي كرد ، برخي از صنايع وي را “سخت” ناميدند.

در حکایتی دیگر ، او می گوید که یکی از کارگردانان از او خواسته است “در دامان او بنشیند” و او را “کاندیدای #MeToo” توصیف می کند ، به این معنی که او هنوز بخاطر بدرفتاری و رفتار خود مورد توجه عمومی قرار نگرفته است. برای خواندن متن کامل شارون استون ، اینجا را کلیک کنید.

خاطرات او ، زیبایی زندگی دو بار، در تاریخ 30 مارس منتشر می شود. همین الان می توانید آن را در آمازون پیش سفارش دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>