شانگ چی و افسانه ده حلقه: اولین تریلر اینجاست و طرفداران هیجان زده می شوند

[ad_1]

اولین فیلم Marvel Cinematic Universe با بازیگران اصلی آسیایی اینجا است: شانگ چی و افسانه ده حلقه. در این فیلم ، سیمو لیو در كنار اوكوافینا و میشل یئو در نقش های نامشخص ایفای نقش شانگ چی ، “استاد كونگ فو” را بازی می كند.

اولین تریلر تبلیغاتی تبلیغاتی دوشنبه 19 آوریل منتشر شد و طرفداران بلافاصله از دیدن این شخصیت در صفحه نمایش بزرگ هیجان زده شدند.

بسیاری از احتمال بالقوه سکانس های شگفت انگیز مبارزه هیجان زده هستند. صادقانه گفتیم ، به اندازه کافی ربات هایی که در سوراخ آسمان می جنگند یا بیگانگان در حالی که کسی از بینایی لیزر یا هر چیز دیگری استفاده می کند ، ساختمان ها را می کوبند. این به نظر می رسد بیشتر تن به تن است ، با استفاده از سلاح های اساسی مانند چوب و شمشیر ، که می تواند جایی برای برخی از رقص ها واقعا جالب است.

در همین حال ، افراد دیگر برای شخصیت های عالی عالی آماده هستند.

اما هیچ کس واکنش بهتری نسبت به این تریلر نسبت به خود سیمو لیو نداشت. مارول آن را در کنار یک پوستر شخصیت جدید در روز تولد لیو شگفت زده کرد و بازیگر نتوانست هیجان خود را حفظ کند ، توییت کرد ، “GHUUFXDTGVXDFGHVCDDTGHUIKKBVCDSTYGHJGGHHJBVGGFYFYGUBIH این بهترین سال تولد است !!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!! “

بیایید نگاهی دقیق تر به این تریلر بیندازیم ، درست است؟ به نظر می رسد جوان شانگ چی به عنوان یک جنگنده آموزش می بیند و سرانجام به سانفرانسیسکو نقل مکان می کند ، آنجا ماشین ها را پارک می کند و با اوکوافینا دوست می شود. در هنگام عبور از میدان Ghirardelli در اتوبوس 1 کالیفرنیا ، با او درگیر می شوید ، در زیر ببینید.

بازگشت به شانگ چی. او دستبندهای براق می گیرد ، با یک مرد سفید پوست می جنگد ، به کشور خود می رود تا با پدرش ملاقات کند ، شمشیرهای درخشان ، مردی با نقاب ، زنی با لبه های صاف و از همه مهمتر یک شیر وجود دارد! بله ، همیشه در یک تیم با شیر یک تیم باشید!

هنوز هیچ اشاره ای به این که 10 حلقه برای چه کاری انجام می شود ، نداریم ، اما ما علاقه زیادی به این فیلم داریم.

شانگ چی و افسانه ده حلقه از 3 سپتامبر به سینماها می آید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>