شاهزاده فیلیپ با 36 سال سن دقیقاً شبیه شاهزاده هری بود

[ad_1]

ژن ها در این خانواده قوی هستند. در یک عکس قدیمی ، شاهزاده فیلیپ ، دوک ادینبورگ که به تازگی از دنیا رفته است ، شباهت زیادی به نوه مو قرمز خود ، شاهزاده هری ندارد.

این تصویر در واقع جلد یک شماره از سال 1957 است مسابقه پاریس مجله این شاهزاده فیلیپ را با لباس رسمی نظامی ، لبخند و گوش دادن به یک همراه ، ضبط می کند. عکاس سلطنتی گتی ایماژ ، کریس جکسون ، چند روز پس از مرگ شاهزاده فیلیپ ، مجله قدیمی را به اینستاگرام ارسال کرد و نظر دهندگان بلافاصله شباهت این شباهت را پیدا کردند.

“به نظر می رسد مانند هری …” در بالای نظر در مورد این پست آمده است. شخص دیگری نوشت: “كاملاً تصور كردم كه هری است.” و فهمیدن دلیل آن آسان است: لبخند ، چشم ها ، ریش ها. فوق العاده مشابه

جکسون در زیرنویس خود نوشت: “من امروز به یاد این پارتیشن باورنکردنیparismatch_magazine از سال 1957 افتادم که چند سال پیش به دست آوردم.” “لحظه ای که آن را دیدم من را محو کردند. این همیشه مرا به یاد نکات تاریخی و مرجع منحصر به فردی می اندازد که عکاسی سلطنتی ارائه می دهد. جلد جلویی یک شاهزاده فیلیپ فوق العاده زیبا را در تور با ملکه همراهی می کند. ”

همانطور که توسط مردم، پرنس فیلیپ در زمان گرفتن این عکس در حدود 36 سالگی بود ، در همان سنی که شاهزاده هری در حال حاضر است. هر دو نفر در ارتش کشورشان خدمت می کردند. شاهزاده فیلیپ در سال 1939 برای جنگ در جنگ جهانی دوم ثبت نام کرد و شاهزاده هری در طول دهه خدمت خود دو بار در افغانستان اعزام شد.

شاهزاده هری ، که هم اکنون برای مراسم خاکسپاری پدربزرگش در انگلستان به سر می برد ، اخیراً در اظهاراتی صمیمانه از او یاد کرد. وی نوشت: “پدربزرگ من مردی با خدمات ، افتخار و شوخ طبع بود. او کاملاً خودش بود ، با ذکاوت جدی تیز ، و به دلیل جذابیتش می توانست توجه هر اتاقی را به خود جلب کند – و همچنین به این دلیل که شما هرگز نمی دانستید چه چیزی ممکن است بعد بگوید … پایان.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>