شاهزاده لویی برای سومین سالگرد تولد به نظر می رسد همه بزرگ شده در این عکس جدید

[ad_1]

این گیج کننده است: من می توانستم قسم بخورم که پرنس لوئیس دیروز یک کودک واقعی بود؟ اما ظاهراً کوچکترین فرزند دوک و دوشس کمبریج در 23 آوریل سه ساله می شود و او دوچرخه سواری می کند و به مدرسه می رود (خوب ، پیش دبستانی). ویرانگر برای ما ، اما دوست داشتنی برای او!

به افتخار روز تولد سلطنت جوان ، والدین او تصویر جدیدی از او در حال نمایش با دوچرخه کوچک قرمز (بدون چرخ تمرینی در چشم – چشمگیر) در اینستاگرام منتشر کردند که توسط کیت میدلتون گرفته شده است ، زیرا بیشتر پرتره های صریح این خانواده است. “سه فردا! 🚲 “در زیرنویس ، که مشخص می کند عکس بود ، خوانده شده است:” گرفته شده در اوایل این هفته توسط دوشس قبل از اینکه او برای اولین روز مهد کودک خود برود. ” اوه ، آنها خیلی سریع بزرگ می شوند.

اگر همه گیر جهانی نبود که سال گذشته مدارس را تعطیل کرد ، پرنس لوئیس احتمالاً “خواهر و برادر” خود را در دو نفر مانند خواهر و برادر بزرگترش شروع می کرد. ای! گزارش می دهد که پرنس لوئیس ، مانند پرنسس شارلوت و پرنس گورج ، در مهد کودک Willcocks در لندن حضور خواهد یافت ، در حالی که خواهران و برادران او هر دو در Battersea توماس هستند. به یاد می آوریم وقتی او مشغول نقاشی با انگشت رنگین کمان بود.

در حالی که مدارس انگلیس در بیشتر سال گذشته تعطیل بود ، پرنس ویلیام و کیت میدلتون معلم بچه های آنها شدند ، که اعتراف کردند این یک چالش است. میدلتون فاش کرد: “جورج بسیار ناراحت می شود زیرا او فقط می خواهد همه پروژه های شارلوت را انجام دهد.” “ساخت ساندویچ عنکبوتی بسیار سردتر از انجام کار باسوادی است.”

وی در گفتگو با والدین دیگر در ژانویه ، به بسیاری از کلاه هایی که همه آنها در این زمان غیر معمول پوشیده بودند ، تأمل کرد. وی گفت: “به عنوان والدین ، ​​ما عناصر روزمره والدین بودن را داریم ، اما ، تصور می كنم در حین قفل شدن باید نقش های دیگری را به عهده بگیریم كه دیگران در جامعه و زندگی ما به ما كمك می كردند.” “من می دانم که چالش برانگیز کردن کار ، زندگی در خانه ، زندگی در مدرسه و هر چیز دیگری که شما ، به عنوان والدین ، ​​انجام می دهید ، بسیار خوب است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>