شاهزاده هری فقط مصاحبه کرد که چرا او و مگان مارکل عقب نشینی کردند

[ad_1]

پیش از مصاحبه کامل شاهزاده هری و مگان مارکل با اپرا وینفری ، دوک با او گپ زد Late Late Show میزبان جیمز کوردن در مورد تصمیم خود برای انتقال همسر و پسرش ، آرچی ، از خانواده سلطنتی ، و به نظر می رسید شایعات “شکاف” بین خود و سایر سلطنتی را کم اهمیت جلوه دهد.

این زوج در حالی که مشغول ناهار خوری بودند ، البته با چای و ساندویچ ها ، در لوس آنجلس و در بالای اتوبوس دو طبقه ی دیدنی سفر کردند. در بخش گسترده ، آنها از خانه بازدید می کنند شاهزاده تازه هوای بل، و شاهزاده هری ، یک شاهزاده واقعی ، برای یک چشم پوشی ظاهر می شود.

در مورد موضوع “عزیمت” اخیر او و مارکل از خانواده سلطنتی ، پرنس هری می گوید ، “هرگز دور نمی شد ، بلکه قدم به قدم بود تا کناره گیری.”

وی ادامه داد ، “همانطور که فکر می کنم بسیاری از مردم آن را دیدند ، این یک محیط واقعا دشوار بود. همه ما می دانیم مطبوعات انگلیس چگونه می توانند باشند. این باعث از بین رفتن سلامت روانی من شد. ”

به نظر نمی رسید شاهزاده هری خانواده خود را مقصر دانست ، زیرا او شرایط و محیط را “سمی” خواند ، و توضیح داد ، “من کاری را انجام دادم که هر شوهر و هر پدری انجام می دهد ،” من برای بیرون بردن خانواده ام نیاز دارم از اینجا ، “اما ما هرگز دور نشدیم.”

پرنس هری همچنین در مورد چگونگی “برگشت” معاشرت به عنوان یک سلطنتی گفت: ابتدا ، او و مگان مارکل وقت را یک به یک در خانه گذراندند و سپس ، فقط پس از تبدیل شدن به یک زن و شوهر رسمی ، آنها می توانستند به رستوران ها و بارها بروند. او خواستگاری آنها را “یک چیز زیبا” خواند و گفت: “ما در دو ماه اول از صفر به 60 رسیدیم.”

در مورد آینده ، پرنس هری بار دیگر بر تعهد خود برای همکاری با خیریه ها با عنوان غیرنظامی تأکید کرد ، و خاطرنشان کرد ، “من همیشه کمک خواهم کرد. زندگی من خدمات عمومی است ، بنابراین در هر کجای دنیا که باشم ، همان کار خواهد بود. ” این پسر شاهزاده خانم دایانا برای شماست. یک زندگی خدمتی ، و تعهد به خانواده.

کوردن ، یکی دیگر از پیوندهای انگلستان که در لس آنجلس زندگی و کار می کند ، میزبان مناسبی برای اولین حضور شاهزاده در اواخر شب است. او سالهاست که این زوج را می شناسد و در عروسی سلطنتی آنها در سال 2018 شرکت کرد.

پرنس هری همچنین فاش کرد مادربزرگش ، ملکه ، چه هدیه ای پسرش را برای کریسمس فرستاده است: یک وفل ساز. ظاهراً این همان چیزی است که آرچی می خواست. اکنون ، خانواده چهار نفره به زودی می تواند هر روز صبح با وافل هایی با ماست ، مربا ، توت ، عسل ، شربت و مواردی از این دست آغاز شود. پرنس هری گفت: “آرچی به معنای واقعی کلمه صبح از خواب بیدار می شود و می رود ،” وافل “.

خبرهای دیگری که ما از این بخش دریافت کردیم: نام مستعار مارکل برای همسرش “هاز” است ، اولین کلمه آرچی “تمساح” بود ، و شاهزاده هری می خواهد دامیان لوئیس برای او بازی کند تاج. به نظر ما یک انتخاب کاملاً محکم در انتخاب بازیگران است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>