شاهزاده هری فیلم های پیش از دیدن پسر آرچی را در سری جدید به اشتراک می گذارد

[ad_1]

آیا در سریال جدید سلامت روان پدرش پرنس هری با اپرا وینفری متوجه آرچی هریسون مونت باتن-ویندزور کودک شدید ، من که نمی توانی ببینی، در Apple TV +؟ کودک نوپا ، پسر شاهزاده هری و مگان مارکل ، در یک اپیزود حضوری کوتاه اما لذت بخش دارد. او در فیلم هایی که قبلاً دیده نشده بود ، روی یک تاب در حیاط پشتی منزل خانواده مونتسیتو نشسته و در آفتاب بازی می کند. تصاویر صفحه را اینجا ببینید.

مارکل نیز در سریال حضور کوتاهی دارد. در صحنه ای متفاوت ، او و پرنس هری با هم به چیزی در رایانه او نگاه می کنند. مارکل از هر چیزی که تماشا می کنند خوشحال به نظر می رسد و یک تی شرت “آینده آینده” را به تن می کند.

در این سریال ، پرنس هری با صراحت درباره اینکه چگونه پدر و همسر شدن باعث شد او سلامت روان خود را دوباره در اولویت قرار دهد ، صحبت می کند.

“پدر من هنگامی که من جوانتر بودم به من می گفت ،” خوب ، برای من اینطور بود ، بنابراین برای تو اینطور خواهد بود … این منطقی نیست – فقط به این دلیل که شما رنج بردید ، این بدان معنا نیست که اینکه بچه های شما باید متحمل رنج شوند ، کاملاً برعکس. اگر شما رنج می برید ، همه تلاش خود را انجام دهید تا اطمینان حاصل کنید که هر تجربه منفی که داشته اید ، می توانید آن را برای کودکان خود درست کنید. مردم.

“من … پسری داشتم که ترجیح می دادم فقط بر او تمرکز داشته باشم ، نه اینکه هر بار به چشمان او نگاه کنم که آیا همسر من مانند مادر من خواهد شد و من مجبورم خودم مراقب او باشم ، “او نشان می دهد ، اضافه می کند که این ترس بخشی از آنچه او را از زندگی سلطنتی بزرگتر دور کرده است. “این یکی از بزرگترین دلایل ترک ، احساس به دام افتادن و احساس کنترل از طریق ترس بود. هم توسط رسانه ها و هم توسط خود سیستم ، که هرگز صحبت در مورد این نوع آسیب را تشویق نمی کرد.”

من که نمی توانی ببینی اکنون در + Apple TV جریان دارد

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>