شاهزاده هری ممکن است به مدت دو سال نام دخترش را نگه داشته باشد

[ad_1]

به نظر می رسد ، پرنس هری ممکن است مدتها در فکر نام “لیلی” باشد.

در تاریخ 6 ژوئن ، پرنس هری و مگان مارکل از آمدن فرزند دوم خود ، یک دختر بچه به نام Lilibet “Lili” Diana Mountbatten-Windsor خبر دادند. در بیانیه رسمی مشخص شد که دختر آنها به نام دو زن مهم زندگی شاهزاده هری نامگذاری شده است: مادر و مادربزرگ او.

“لیلی روز جمعه 4 ژوئن ساعت 11:40 صبح تحت مراقبت قابل اعتماد پزشکان و کارکنان بیمارستان Cottage Santa Santa Barbara در سانتا باربارا ، کالیفرنیا متولد شد. وزن او 7 پوند 11 اونس بود. مادر و کودک هر دو سالم و خوب هستند ، و اقامت در خانه “، بیانیه خوانده شده ، per مردم. “لیلی به نام مادربزرگ بزرگش ، اعلیحضرت ملکه ، که نام خانوادگی وی لیلیبت است ، نامگذاری شده است. نام میانی وی ، دیانا ، برای بزرگداشت مادربزرگ فقید محبوبش ، شاهزاده خانم ولز انتخاب شد.”

اما این اولین بار نبود که به طور خاص نام لیلی مطرح می شد. در سال 2019 ، هنگامی که مارکل هنوز از آرچی باردار بود ، دوک و دوشس ساسکس در جلسه ای با کودکان مدرسه در مورد نام نوزادان بحث کردند.

به طور اتفاقی یک کودک حاضر در آن ، لیلی نامیده شد. مطابق با مردم، هری علاقه خاصی به این نام نشان داد و از مادرش پرسید كه چگونه هجی كردن آن را انتخاب كرده است.

والدین دو فرزند عکسی از لیلی کودک به اشتراک نگذاشته اند ، اما از هر کسی که امیدوار است هدیه بفرستد درخواست کرده است که در مورد اهدا به سازمان های خیریه که به نفع زنان و دختران است فکر کند. “در 4 ژوئنهفتمآنها نوشتند: “ما با آمدن دخترمان ، لیلی ، خوشبخت شدیم.” او بیش از آنچه تصور می كردیم ، است و ما از عشق و دعاهایی كه از سراسر جهان احساس كرده ایم ، سپاسگزاریم. از لطف و حمایت مستمر شما در این زمان ویژه برای خانواده ما متشکرم. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>