شاهزاده هری می گوید ملکه توصیه های “بسیار بد” از دستیاران کاخ دریافت کرده است

[ad_1]

مصاحبه شاهزاده هری و مگان مارکل با اپرا وینفری همچنان روشن می کند که کارهای داخلی “The Firm” و “The Institution” پیرامون سلطنت انگلیس چیست. بدیهی است که در مرکز آن ملکه الیزابت دوم قرار دارد که شاهزاده هری و مارکل در طول مصاحبه از او با مهربانی صحبت کردند. اما شاهزاده هری انجام داد برخی انتقادها را از مردم پیرامون سلطنت 94 ساله ابراز کنید.

در یک کلیپ جدید از این چت که در تاریخ 8 مارس منتشر شد ، پرنس هری توضیح داد که قبل از تصمیم گیری خود و مارکل برای عقب نشینی به عنوان سلطنتی ارشد سلطنتی ، وی به خانواده اش اطلاع داد. سپس ، به گفته دوک ، ملکه او و مارکل را به گفتگوی سندرینگهام دعوت کرد.

اما درست قبل از این بازدید برنامه ریزی شده ، پرنس هری می گوید که ناگهان (از طریق “منشی ها”) به او اطلاع داده شد که مادربزرگش شلوغ است و نمی تواند آنها را ببیند. پرنس هری می گوید وقتی برای جزییات با او تماس گرفت ، ملکه توضیح داد که تعهداتی دارد که نمی تواند از آنها خارج شود.

برای این منظور ، وینفری س aالی کاملاً منطقی پرسید: آیا ملکه تحت اللفظی انگلیس نمی تواند نوه خودش را ببیند؟ آیا او نمی تواند … هر کاری که می خواهد انجام دهد؟ پرنس هری در پاسخ گفت: “وقتی شما رئیس The Firm هستید ، آنجا هستید [are] مردم اطراف شما که به شما مشاوره می دهند. و آنچه که من را واقعاً ناراحت کرده این است که برخی از این توصیه ها واقعاً بد بوده است. “

حکایت کامل را اینجا ببینید:

در جای دیگر مصاحبه ، پرنس هری گفت که رابطه او با ملکه در واقع بسیار قوی است. وی فاش كرد: “من در سال گذشته بیش از آنكه سالها صحبت كرده ام با مادربزرگم صحبت كرده ام.”

ماركل در مورد ملكه گفت: “او همیشه خونگرم و دعوت كننده بوده و واقعاً استقبال می كند” و حتی نشان داد كه در سال 2018 هدیه زیبایی از پشت خود دریافت كرده است: یك گوشواره مروارید و گردنبند تطبیقی. “او یکی از اولین کسانی بود که ملاقات کردم “در خانواده سلطنتی ، ماركل در مورد ملكه الیزابت دوم گفت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>