شاهزاده هری می گوید که برای مقابله با مرگ مادرش نوشیده و از مواد مخدر استفاده کرده است

[ad_1]

در مطب های جدید بهداشت روان خود با اپرا وینفری ، من که نمی توانی ببینی، شاهزاده هری در پی مرگ مادرش ، پرنسس دیانا ، در مورد نوشیدن و مواد مخدر شروع به کار می کند.

پرنس هری به وینفری گفت: مردم. “من آهسته آگاه شدم که ، خوب ، من دوشنبه تا جمعه نمی نوشم ، اما احتمالاً یک جمعه یا یک شنبه شب ارزش یک هفته را می نوشم. و خودم را پیدا می کنم که می نوشم ، نه به این دلیل که از آن لذت می برم اما چون سعی می کردم چیزی را نقاب بزنم. “

تیم گراهام ، گتی ایماژ

وی در پاسخ به س Winال وینفری که آیا در آن زمان این رفتار را به عنوان مکانیزم کنار آمدن تشخیص داده است ، می گوید: “نه. کاملاً از آن بی خبرم.” گرچه او از آن زمان تحت درمان بوده است ، پرنس هری گفت که هرگز به بررسی دلایل احساسات خود نمی پرداخت. “مغز من به من می گفت که درگیرم؟ من هرگز نمی دانستم که … چرا من این را می دانم؟” او به وینفری گفت.

وی می گوید ، پرنس هری عصبانی بود ، زیرا بخشی از اینكه رسانه ها مادر او را تحت تعقیب قرار دادند هیچ نتیجه ای نداشت. وی گفت: “من از آنچه برای او اتفاق افتاده بود و اینكه اصلاً عدالتی وجود نداشت بسیار عصبانی بودم … هیچ چیز از آن ناشی نمی شود …” “همان افرادی که او را به داخل تونل تعقیب کردند ، از عکس او در حال مرگ در صندلی عقب آن ماشین عکس گرفتند.”

وی در اظهاراتی جداگانه درباره مادرش گفت ، به گفته مردم، وی افزود: “تأثیر موج دار فرهنگ استثمار و اقدامات غیراخلاقی در نهایت جان او را گرفت. از کسانی که به نوعی مسئولیت پذیری پذیرفته اند ، از داشتن آن ممنونم. این اولین گام به سوی عدالت و حقیقت است. اما آنچه عمیقا مرا نگران می کند این است که امروزه نیز چنین اقداماتی – و حتی بدتر از آن – رواج دارد. سپس ، و اکنون ، از یک خروجی ، یک شبکه یا یک نشریه بزرگتر است. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>