شاهزاده هری و پرنس ویلیام اولین مصاحبه مشترک خود را از زمان مصاحبه اپرا انجام دادند

[ad_1]

پرنس هری و پرنس ویلیام فقط در مراسم تشییع جنازه پدربزرگشان ، پرنس فیلیپ ، متحد شدند.

در 17 آوریل ، برادران اولین حضور خود را از زمان مصاحبه پرنس هری و مگان مارکل با اپرا وینفری در مورد خروج آنها از زندگی سلطنتی در انگلیس انجام دادند. این همچنین اولین سفر شاهزاده هری به انگلیس از زمان انتقال به ایالات متحده در مارس 2020 است.

در جریان راهپیمایی ، پرنس هری و پرنس ویلیام توسط پسر عموی خود ، پیتر فیلیپس ، پسر پرنسس آن از هم جدا شدند. این امر به دلیل هرگونه نمایش درمورد گفته های برادر کوچکتر نبود ، بلکه “یک تغییر عملی به جای ارسال سیگنال بود.”

سخنگوی کاخ باکینگهام در بیانیه ای گفت ، “این یک مراسم خاکسپاری است و ما مجبور به درک درام نخواهیم شد.” مردم. “این توافق نامه ها توافق شده و نشان دهنده خواسته های اعلیحضرت است.”

استخر WPA

پس از تشییع جنازه ، برادران دیده می شوند که با هم از کلیسای کلیسای سنت جورج به عقب برمی گردند و یک به یک گفتگو می کنند.

یوتیوب

در حالی که مارکل ، که فرزند دوم زوجین را باردار است ، نمی توانست در این مراسم شرکت کند ، اما این نباید به عنوان علوفه شایعات مورد استفاده قرار گیرد. سخنگوی سلطنتی اوایل این هفته گفت: “دوشس ساسکس توسط پزشک خود توصیه شده است که مسافرت نکند.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>