شاهزاده چارلز سکوت خود را در هنگام تولد مگان و دختر هری شکست

[ad_1]

مانند بسیاری از پدربزرگ و مادربزرگ ها ، پرنس چارلز آینده ای روشن و امیدوارکننده را برای نوه های خود ، از جمله لیلیبت دیانا مونتبتن-ویندزور ، که اخیراً وارد شده است ، می خواهد. وی هنگام سخنرانی در تاریخ 8 ژوئن ، تولد مگان مارکل و دختر پرنس هری را “چنین خبر خوشحال کننده ای” خواند ، و دلیل اینکه وی و همه نوه هایش به او الهام می دهند تا از نظر زیست محیطی بیشتر الهام بگیرد ، افزود.

هنگام بازدید از یک کارخانه اتومبیل سازی مینی در کاولی ، آکسفوردشایر ، پادشاه آینده تلاش های این شرکت را برای پایداری به خانواده خود ربط داد ، و گفت (در هر صفحه شش) ، “توسعه فن آوری مانند وسایل نقلیه الکتریکی یا هیدروژن سبز برای آن برای حمل و نقل سنگین ، برای حفظ سلامت دنیای ما برای نسلهای آینده حیاتی است ، چیزی که من امروز بیش از حد از آن آگاه هستم ، که اخیراً برای پنجمین بار پدربزرگ شده ام ، “با اشاره به لیلی کوچک.

نوه های دیگر وی شاهزاده جورج ، پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس (فرزندان شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون) و آرچی پسر شاهزاده هری و مگان مارکل هستند.

وی ادامه داد ، “چنین اخبار خوشحال کننده ای واقعاً یادآور ضرورت ادامه نوآوری در این زمینه – به ویژه در مورد فناوری باتری پایدار – با توجه به میراثی است که ما برای نوه های خود به ارث برده ایم.”

به احتمال زیاد لیلیبت آخرین نوه شاهزاده چارلز خواهد بود. ژانویه گذشته ، کیت میدلتون فاش کرد ، “من فکر نمی کنم ویلیام بیشتر از این بخواهد” ، و در جولای 2019 ، پرنس هری گفت که خانواده اش “دو [kids]، بیشترین!”

درست مثل پدرش ، پرنس هری میراث خانواده اش را به آینده کره زمین پیوند داد. او در همان مکالمه گفت ، “من همیشه فکر می کردم ، این مکان قرض گرفته شده است. و مطمئناً ، باهوش بودن به اندازه همه ما ، یا به همان شکلی که قرار است همه ما متحول شده باشیم ، باید بتوانیم چیز بهتری را برای نسل بعدی به یادگار بگذاریم. “

“لیلی جمعه ، 4 ژوئن ، ساعت 11:40 صبح با مراقبت قابل اعتماد پزشکان و کارکنان بیمارستان کلبه سانتا باربارا در سانتا باربارا ، کالیفرنیا متولد شد. وزن او 7 پوند 11 اونس بود. مادر و کودک هر دو سالم و خوب هستند و در خانه مستقر می شوند. “مارکل و پرنس هری در بیانیه ای گفتند. “لیلی به نام مادربزرگش ، اعلیحضرت ملکه ، نام خانوادگی وی لیلیبت است. نام میانی وی ، دیانا ، برای بزرگداشت مادربزرگ فقید محبوبش ، پرنسس ولز انتخاب شد. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>