شایعات افراد مشهور در همه گیر شدن اواخر مرحله از همیشه پر آبروتر است

[ad_1]

وب در هنگام شیوع همه گیر مانند یک مهمانی شام است که بیش از حد طولانی شده است. مهمانان مست و سرحال و در حال پخش لباس های شسته شده کثیف هستند. این خبر خوبی برای ماست – شایعات افراد مشهور ، در اواخر مرحله همه گیری ، مستقیماً از منبع شروع شده است. افراد مشهور که از حق بشر برای عکسبرداری از روی فرشهای قرمز ربوده شده اند ، ناگهان آنچه را که آموزش دیده اند و هرگز آشکار نمی کنند – افکار و عقاید واقعی خود را آشکار می کنند.

ما عادت داریم که تعارفات کمی که افراد مشهور از مصاحبه ها درباره یکدیگر می پرسند ، کم لطفی می کند. لحظات مهم شایعات مهم – نگاه کنید به: ماریا “من او را نمی شناسم” کری ، معضل شکلک مار کیم تیلور و جان مایر به سادگی خود را با یک برتری طلب سفیدپوست مقایسه می کنید – موارد ویژه ای مانند یک دنباله دار کمیاب یا یک آلبوم جدید لورد است .

اما اخیراً افراد مشهور شروع به صحبت با گه کرده اند. گویی آنها مرتباً درگیر میکروفون های داغ قرار می گیرند ، با این تفاوت که آنها این کار را عمداً انجام می دهند. این تقریبا بی ضرر است – و بسیار سرگرم کننده است.

روی پادکست صندلی متخصص ، راشل بیلسون به داکس شپارد ، مجری برنامه ، یک داستان جذاب و آشکار درباره اینکه چگونه یک بار رامی ملک از او خواسته بود یک عکس خنده دار TBT از هر دو نفر را برد ، گفت. او داستان را با جزئیات تعریف کرد – نقل قول رفت و برگشت با ملک و با استناد به نظر دوست مشترک آنها که این س theال بخشی از کارزار اسکار مالک بود. او به شپرد گفت ، او عذرخواهی کرد ، اما هرگز جوابی نداد. این یک نوع داستان هالیوودی است ، که شما فقط می دانید ملک و تیمش فکر می کردند بیلسون بین دو ستاره حفظ خواهد کرد. این مورد به خصوص از هیچ کدام تملق نمی کند ، جز این که دلپذیر است که Bilson تصمیم گرفت آن را با عموم مردم به اشتراک بگذارد. این یک رسوایی بزرگ نیست. فقط آبدار است.

آدام برودی به طور عادی گفت که فقط یک درجه با بیلسون فاصله دارد و همچنین در یک پادکست فاقد صلاحیت میزبان آنا فاریس که وقتی با همسرش لیتون میستر ملاقات کرد ، “فقط نوعی تصور کرد” که او فرد خوبی نیست. به ندرت می شنویم افراد مشهور آموزش دیده توسط رسانه ها که قسمت آرام را اینگونه با صدای بلند می گویند! آی تی است دشوار است تصور کنید که یک ستاره تلویزیونی موفق در مورد بچه های ثروتمند خرابکار یک فرد خوب باشد. اما همچنین – برودی ستاره یک برنامه تلویزیونی درباره بچه های ثروتمند خرابکار نیز بود ، پس آیا تصور او ریاکارانه نبود؟ و این برای نظر او در مورد لباس قبلی او و میستر به چه معناست؟ باز هم ، این داستانی نیست که واقعاً هرکسی را تملق دهد. اما جذاب است!

و در یک ویدیوی تبلیغاتی اخیر اینستاگرام برای برنامه دوست یابی Bumble ، سرنا ویلیامز به دوربین گفت: “ازدواج سعادت نیست.” این یک بیانیه بسیار زیبا است ، اما فاصله زیادی با تصویر گل رز طلای اولین خانواده فرهنگ پاپ دارد که ویلیامز و همسرش الکسی اوهانیان معمولاً از آن استفاده می کنند. هنگامی که مصاحبه ناگزیر عناوینی مانند: “سرنا ویلیامز اعتراف می کند الکسیس اوهانیان ازدواج سعادت نیست” ، اوهانیان دو برابر شد.

وی گفت: “مردم باید صادقانه تر باشند در مورد اینکه چگونه ازدواج بدون کار سعادتمند نیست.” نوشت در توییتر. “من فکر می کنم که این حتی وقتی ازدواج بین نژادی است کار بیشتری می کند (و بیشتر اوقات این کار به عهده من است). ما این روزها به نور خورشید بیشتر احتیاج داریم ، نه کمتر. S را برای هدایت در حد معمول قدردانی کنید. ” خوب ، این داستان هر دو را در پرتو نسبتاً بخشنده ای نشان می دهد. اما همچنین بسیار آشکارتر از آن است که باید باشد. معمولاً ، اگر یک زوج مشهور به ما بگویند رابطه آنها کامل است ، ما این باور را داریم. ما خیلی بد می خواهیم افراد مشهور را به عنوان خدا ببینیم. وقتی آنها صریحاً اعتراف می کنند که نیستند بسیار هیجان انگیز است.

بسیاری از شایعات مشهور در این چرخه اخبار آشکار اخیر منفی نیست ، بلکه آبدار است. ایگی آزالیا با ساختن ویدئویی از TikTok ، لاف می زند که ده ها میلیون فالوئر – که نام ها را پنهان کرده است – به DM های او سر می زند. بن افلک در مورد جنیفر لوپز سابق خود ، از ظاهر او (“چشمه جوانی را کجا نگه داری؟”) و اخلاق کاری خود را تحسین کرد. با توجه به نکته جدی تر ، کیت وینسلت این هفته در مصاحبه ای گفت که او تعدادی از افراد مشهور را می شناسد که از ترس از دست دادن نقش ها ، رابطه جنسی خود را پنهان می کنند. وی گفت: “من می توانم حداقل به چهار بازیگر فکر کنم که کاملا جنسیت خود را پنهان کنند.” “این دردناک است.” سطحی از صداقت اتفاق می افتد که فقط معمولی نیست.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>