شش کتاب دکتر سوس به دلیل تصاویر نژادپرستانه دیگر منتشر نمی شوند

[ad_1]

دکتر Seuss Enterprises تصمیم گرفت که شش کتاب از نویسندگان فقید را به دلیل تصاویر نژادپرستانه متوقف کند.

کتاب های کودک دکتر سوس اخیراً به دلیل ترسیم تصاویر غیر حساس با انتقاداتی روبرو شده است. مشاغلی که میراث وی را حفظ و محافظت می کند ، به آسوشیتدپرس – نه در روز تولد – گفت که و فکر کنم که من آن را در خیابان مالبری دیدم ، اگر باغ وحش ، استخر McElligot ، در آن سوی گورخر را اداره کنم! ، تخم مرغ های سوخاری فوق العاده!، و مسابقه گربه مردم را به روشی “آسیب رسان و اشتباه” به تصویر بکشید.

در بیانیه آمده است: “توقف فروش این کتاب ها تنها بخشی از تعهد ما و برنامه گسترده ما برای اطمینان از فهرست دکتر Seuss Enterprises از همه جوامع و خانواده ها است و از آنها پشتیبانی می کند.” “دکتر. به عنوان بخشی از روند بررسی ما ، مخاطبان ما از جمله معلمان ، دانشگاهیان و متخصصان این حوزه از شرکت های Seuss شنیدند و از آنها بازخورد گرفتند. سپس ما با یک هیئت متخصص ، از جمله مربیان ، کار کردیم تا فهرست عناوین خود را بررسی کنیم. “

و فکر کن که من آن را در خیابان توت دیدم و اگر باغ وحش را اداره کنم توسط دکتر سئوس شامل تصاویری است که به ترتیب برای جامعه آسیایی و جامعه آفریقایی تحقیرآمیز است. عنوان قبلی یک فرد آسیایی را نشان می دهد که کلاه مخروطی به سر دارد ، چوب های نگهدارنده را در دست دارد و از یک کاسه غذا می خورد. مورد آخر شامل نقاشی دو مرد آفریقایی پا برهنه است که مانند دامن های علفی موهایشان را بالای سر بسته اند.

این کتاب ها برای کودکان نوشته شده اند ، بنابراین این تصور که آنها نژادپرستی را تداوم می بخشند ، به ویژه مضر است. با این حال ، بسیاری از کتاب های شگفت انگیز کودکان وجود دارد که کودکان را سرگرم خواهد کرد و گفتگویی برای والدین ایجاد کنید تا با بچه هایشان در مورد نژادپرستی صحبت کنند. مینا هریس ، خواهرزاده کمال هریس ، معاون رئیس جمهور نوشت ایده بزرگ کامالا و مایا، که در مورد دو دختر سیاه پوست در تلاش برای ایجاد یک تغییر مثبت در جوامع خود است.

ایده بزرگ کامالا و مایا توسط Meena Harris

ایده بزرگ کامالا و مایا

گزینه دیگر این است روزی که شروع می کنید توسط Jaqueline Woodson ، که نشان می دهد بزرگداشت تفاوت های مردم و ایجاد فضایی برای تنوع چقدر مهم است.

تصویر محصول

تصمیم دکتر Seuss Enterprises برای برداشتن شش عنوان از نویسندگان گامی در جهت حذف کتاب هایی است که جوامع خاص را بی آبرو می کنند. بسیاری از گزینه های دیگر کتاب کودک برای انتخاب وجود دارد که به بچه ها نشان می دهد چگونه به جای تحقیر کردن از تنوع ، از آنها استقبال کنند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>