شوندا ریمز می گوید مطبوعات خارجی هالیوود درخواست کنفرانس مطبوعاتی بریورتون را رد کردند

[ad_1]

شوندا ریمز یکی از موفق ترین برنامه های نمایش در حال حاضر است. شاید اسم او را شنیده باشید؟ او مغز پشت برنامه های مهم تلویزیونی مانند است آناتومی گری، رسوایی، و اخیراً ، یک تهیه کننده اجرایی در بریجتون. بنابراین ، او نمی ترسد که انجمن مطبوعات خارجی هالیوود را بخاطر امتناع از برگزاری کنفرانس مطبوعاتی برای رکوردشکنی نت نت فلیکس ، صدا کند. ریمز اخیراً مقاله ای را از توییتر بازتوییت کرد بسته بندی افشای تعصب انجمن مطبوعات خارجی هالیوود در برابر خالقین سیاه پوست و ارائه دیدگاههایی از خودش.

“HFPA کنفرانس مطبوعاتی ما را رد کرد. تا اینکه یک “ضربه غافلگیرکننده” بود (گری ، رسوایی ، قتل -عجب!) و با این حال آنها هنوز هم از من خواستند تا شخصاً برای حضور در Globes حاضر شوم. فقط ما نیستیم. به همین دلیل خانه HFPA در حال آتش سوزی است. ” “آنها شعله را با جهل خود روشن کردند.”

مقاله ای که ریمز بازتوییت کرد اختصاصی از است بسته بندی در مورد چگونگی رد درخواست HFPA برای برگزاری کنفرانس های مطبوعاتی برای انواع پروژه های اخیر ، از جمله سفر دختران و ملکه و لاغر. این شواهد بیشتری از تبعیض آشکار در اتحادیه برگزار کننده جوایز گلدن گلوب است.

این نشریه گزارش می دهد: “هر سه پروژه از طریق استودیوی خود یا توزیع كننده استریم درخواست ارسال كنفرانس مطبوعاتی با این سازمان 87 عضو را داشتند و بنا به گفته افراد نزدیك به هر پروژه ، به دلیل عدم علاقه یا دلایل دیگر رد شدند.” ریشه. “هیچ یک از نامزدهای Globe تکمیل نشد.”

پس از نامزدی های گلدن گلوب در سال 2021 ، مشخص شد که گروه روزنامه نگاران بین المللی که مسئول اهدا گلدن گلوب هستند ، یک عضو سیاه ندارند. تنوع خاطرنشان می کند که HFPA حداقل 20 سال عضو سیاه ندارد.

شوندا ریمز در مورد عدم نمایندگی در HFPA پستی از Time’s Up به اشتراک گذاشت. وی به عنوان عنوان نوشت: “دیگر کافی است.” رئیس و مدیر عامل Time’s Up ، تینا تچن ، بیانیه ای را در مورد توافق HFPA برای حل مشکل تنوع در ماه جاری منتشر کرد: “بنابراین NBCUniversal ، Dick Clark Productions و HFPA فقط اعلام کردند که آنها برنامه ای برای رفع مشکلاتی دارند که برای دهه ها نادیده گرفته اند. “

این بیانیه ادامه داد: “ما چندان مطمئن نیستیم. از طرف بسیاری از هنرمندان که به ما نگاه می کنند تا پای HFPA را بر سر نژادپرستی ، بی احترامی ، زن ستیزی و ادعای معامله مالی فسادآمیز گلدن گلوب بگیرند ، برای دیدن جزئیات خاص ، جدول زمانی تغییر و تعهدات محکم. کلمات مناسب کافی نیستند. ساعت در حال تیک زدن است. “

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>