شکارچی شفر دوست دارد که آرایشش یک مینی نقاشی باشد

[ad_1]

احساس می کنم از زمان پخش نمایش چندین پاسخ متفاوت به این داده ام زیرا مورد علاقه من همیشه تغییر می کند. در حال حاضر این کلوپ در قسمت هفت است. من واقعاً این نگاه را دوست داشتم ، زیرا چیزی واقعاً کم و هنری و نوعی انتزاعی در آن وجود دارد. همچنین نوعی احساسی است و با نوعی احساساتی که ژولس در آن سکانس از خود عبور می دهد سازگار است. او این دو مهره کوچک تیره را در دو طرف چشمانش چسبانده است ، و سپس این خط کوچک و زاویه دار روی درب او را که برای اطمینان از زاویه درست بودن آن باید پنج بار تکرار کنیم. ما می خواستیم که او ظاهری خشن داشته باشد اما خیلی عصبانی نباشد. و سپس او ریمل مژه و ابرو بود ، که واقعاً عالی بود. هنگامی که او در پایان گریه می کند ، آن را به صورت واقعا زیبایی به پایین صورت او حرکت می کند. من واقعاً عاشق اتفاقاتی بودم که با این نگاه افتادم.

آیا وقتی صحبت از گریم در نمایش می شود ، ورودی خاصی دارید؟

صد در صد. من می گویم تقریباً هر جنبه ای از رضایت بسیار جالب است. اما به خصوص با دونی [Davy, the show’s makeup artist]، این احساس می شود که هر وقت ظاهر جدیدی ایجاد می کنیم ، یک ماجراجویی کوچک در تریلر آرایش است. به خصوص با ژول ، من فکر می کنم هر دو احساس می کنیم باید با سطحی از آزمایش ظاهر او را انجام دهیم که واقعاً سرگرم کننده است. بسیاری از اوقات به صورت نقاشی احساس می شود ، که مطمئناً روحیه من است.

اگر بتوانید در هالیوود یا در شبکه های اجتماعی یک چیز راجع به درک زیبایی تغییر دهید ، این چه چیزی خواهد بود؟

چیزی که کمی من را در مورد شبکه های اجتماعی ترساند: این مانند یک موج جدید از فرهنگ جریان اصلی است ، اما هنوز هم احساس می شود کمی شبیه یک پروژه خوکچه هندی است که ما واقعاً نمی دانیم چگونه در توده مردم تأثیر می گذارد. به خصوص افراد جوان ، و روند سریع حرکت می کند. طرف خوش بین تر فکر می کند ، خوب ، این روندها اکنون خیلی سریع پیش می روند ، تقریباً مانند این است که روندها دیگر وجود ندارند و همه فقط کارهای خود را انجام می دهند. بنابراین پس از آن واقعاً احساس می شود یک فضای غول پیکر آزمایش است ، که من قطعاً برای آن حضور دارم.

اما در طرف دیگر اینترنت ، من فکر می کنم هنوز هم فشار وجود دارد – که از زمان ناخوشایند برای همیشه وجود داشته است – برای جستجوی راهی خاص. یک استاندارد خاص از زیبایی ، که در طول سالها تکامل یافته و بسته به اینکه چه کسی تأثیرگذارترین نماد زیبایی در آن زمان است ، به چیزهای مختلف تبدیل می شود. این مرا می ترساند زیرا گاهی اوقات احساس می كنم كه توده های مردم شروع به تلاش می كنند كه شبیه یك فرد منفرد به نظر برسند ، كه به نظر من حرکتی سالم نیست.

شما می توانید فقط تا پایان عمر از سه محصول زیبایی استفاده کنید – آنها چه هستند و چرا؟

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>