شکستن ضبط مجدد بی باک تیلور سویفت: آهنگ های جدید درباره چه کسانی هستند؟

[ad_1]

تیلور سویفت مورد انتظار خود را کنار گذاشت نترس ضبط مجدد در روز جمعه ، 9 آوریل ، و طرفداران پمپ می شوند. “نترس “این آلبوم پر از جادو و کنجکاوی ، سعادت و ویرانی جوانی بود” “این خواننده در اینستاگرام نوشت.” “این دفتر خاطرات ماجراهای و اکتشافات دختری نوجوان بود که با هر ترک خوردگی در نمای افسانه ای که در فیلم ها نشان داده شده بود ، دروس کوچکی می آموخت.”

این انتشار مجدد هیجان انگیز ، واضح و جالب است. از آنجا که این آهنگ ها را قبلاً شنیده ایم ، مانند آلبوم های جدید تیلور سویفت در گذشته ، چیزهای زیادی برای تجزیه و تحلیل وجود ندارد. که می شود گفت، Fearless (نسخه تیلور) شش آهنگ جدید دارد و stan ها ، به طور طبیعی ، آنها را رمزگشایی می کنند تا حرف آخر.

در زیر ، نظریه های غالب در مورد این سنگهای قیمتی را بررسی کنید.

“You All Over Me” (با حضور مارن موریس)

این درباره چیست: سوئیفت از نظر جسمی از یک رابطه دور شده است ، اما باقی مانده عاطفی همچنان پابرجاست. آواز می خواند: “سوگند یاد کرد که من از اینجا دور خواهم شد / اما هیچ آزادی تو را تمیز نمی کند / من هنوز تو را سرت آورده ام”.

چه کسی طرفدار دارد فکر این در مورد: جو جوناس

شواهد: برای اولین بار ، جوناس و سوئیفت در سال 2008 ، تقریباً در زمان تولد این آهنگ قرار داشتند. بعلاوه ، طرفداران شباهتهایی بین “You All Over Me” و “Last Kiss” مشاهده می کنند ، الف الان صحبت کن مورد علاقه که گویا الهام گرفته از جوناس

“آقای کاملا خوب”

این درباره چیست: دزدکی بی ادب و کشوری که در آن سوئیفت یک کارمند سابق را به خدمت می گیرد. او ظاهراً از روابط آنها آسیب دیده است (یا منتظر آن باشید ، کاملاً خوب است) ، اما سوئیفت اینگونه نیست. “سلام ، آقای بسیار خوب. قلب شما بعد از شکستن قلب من چگونه است؟ ” او آواز می خواند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>