صفحه Bridgerton Star Regé-Jean برای فصل دو برنخواهد گشت

[ad_1]

عزیز بریجتون طرفداران ، من یک خبر وحشتناک دارم: Regé-Jean Page در فصل دو به عنوان سیمون باست ، دوک هاستینگز به صفحه نمایش ما برنخواهد گشت.

نتفلیکس و شوندالند عزیمت وی ​​را در 2 آوریل تنها به روشی که می دانند اعلام کردند: نامه ای از خود لیدی ویستلداون.

“خوانندگان عزیز ، در حالی که همه نگاهها به تلاش لرد آنتونی بریجارتون برای یافتن یک ویسکونتس معطوف است ، ما با Regé-Jean Page ، که چنین پیروزمندانه نقش دوک هاستینگز را بازی می کرد ، همکاری کردیم.” “ما حضور سیمون را در صفحه نمایش از دست خواهیم داد ، اما او همیشه بخشی از نمایشگاه خواهد بود بریجتون خانواده. دافنه یک همسر و خواهر فداکار باقی خواهد ماند ، و به برادرش کمک می کند تا در فصل اجتماعی آینده و آنچه که ارائه می دهد پیمایش کند – فریب ها و عاشقانه های بیشتر از آنچه خوانندگان من تحمل می کنند. “

به نظر می رسد که فیبی داینور هنوز به عنوان دافنه بریجرتون ، دوشس هاستینگز در کشتی است که یک تسکین است. یا حالا دفنه باست است؟ در هر صورت ، طرفداران احساس کمبود لباس او را بسیار احساس خواهند کرد.

گرچه این برای طرفداران رمان های جولیا کوین تعجب آور نیست – همانطور که لیدی ویستلداون اشاره کرد ، قسمت دوم به شدت در Bridgerton Viscount ، آنتونی بریجرتون (جاناتان بیلی) متمرکز است – قطعاً برای طرفداران Netflix سکسی شوک آور بود سلسله.

“NOOO” ، یکی از کاربران در پاسخ به این خبر توییت کرد. “من می توانم ببینم که این کلمه به طور مکرر ادا می شود. او همان چیزی بود که همه در مورد آن صحبت کردند و من را مجبور به تماشای آن کرد. مطمئناً بازیگران بسیار شگفت انگیز هستند … لباس ها باید برای آن بمیرند … و شوندا کار برجسته ای انجام داد ، اما NOOOOOOO.”

این کاربر اشتباه نمی کند. در حالی که بریجتون همچنان یکی از موفق ترین سریال های Netflix تا به امروز است ، بدون شک پیج ستاره برجسته بازی بود. پس از اولین بازی خود ، این بازیگر شایعات جیمز باند را که میزبان او بود ، برانگیخت شنبه شب زنده، و بیشترین نامزدی جوایز را در بین افراد بازیگر دریافت کرد. اخیراً ، او اولین برد بازیگری سریال را در جوایز تصویر NAACP به دست آورد و جایزه بازیگر برجسته یک مجموعه درام را به خانه برد.

در اینجا نحوه اخبار اخبار دیگران آمده است.

هنوز هم ، برخی از کاربران اشاره دارند که نمایش نامیده می شود بریجتون، نه باست.

در مورد پیج ، “قوس یک فصلی” یکی از دلایل پذیرفتن نقش مجازی بود. “این یک قوس یک فصلی است. این یک شروع ، میانه ، پایان دارد – یک سال به ما فرصت دهید “، پیج گفت تنوع. “[I thought]، “این جالب است” ، زیرا در آن صورت این یک سریال محدود احساس می شود. من می خواهم وارد شوم ، باید کمک مالی خود را انجام دهم و سپس خانواده Bridgerton شروع به کار می کنند. “

“یکی از چیزهایی که در این مورد متفاوت است [romance] ژانر این است که مخاطب بداند قوس کامل است. ” “آنها با دانستن این مسئله وارد عمل می شوند ، بنابراین شما می توانید مردم را در گره های احساسی گره بزنید زیرا آنها این اطمینان را دارند كه ما بیرون می رویم و ازدواج و بچه را خواهیم داشت.”

بعدی برای صفحه یک پروژه بزرگ در کنار رایان گاسلینگ و کریس ایوانز است: ماجراجویی جاسوسی نتفلیکس ، مرد خاکستری. ما می دانیم که شما تماشا خواهید کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>