طالع بینی تاروت تاروس: ژوئیه 2021

[ad_1]

تائور عزیز 2021 برای شما چه شکلی است؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید. به خود یادآوری کنید که تغییرات پرانرژی خوب است – این به سادگی از شما می خواهد که رشد کرده و به فصل جدیدی از زندگی خود صعود کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، ثور است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئیه 2021

نه پنتاکل: ثور زمینی من ، این ماه همه چیز درمورد کشف خود ، پیروی از رویاهای شما و تلاش برای زندگی ای است که واقعاً برای خود می خواهید. اگر می خواهید و می توانید وقت خود را به تنهایی اختصاص دهید – چه این روزها تعطیلات ، اقامت در هتل ، آبگرم یا سفر جاده ای باشد – اکنون زمان آن فرا رسیده است. راهنماهای شما در تلاشند تا به شما پیام دهند که چگونه سطح بالا بروید و به ارتفاعات جدید برسید. این می تواند مربوط به عشق ، شغل یا پیشرفت شخصی باشد ، اما هر بخش زندگی شما این باشد ، خواهید فهمید زیرا این بخشی است که در حال حاضر راکدترین احساس را دارد. اگر نمی توانید با امور مالی خود آشتی کنید ، بدانید که قبل از پایان ماه جولای هجوم پول و فرصت دریافت خواهید کرد. برای بعضی از شما ، سرانجام بذری که قمرهای زیادی کاشته اید ، در حال شروع میوه دادن است. انتظار تماس ، ایمیل یا پیام غیر منتظره از کسی را دارید که می تواند به شما کمک کند شغل خود را به ارتفاعات جدید برسانید. از یک جهش ایمان نترسید و اعتماد داشته باشید که جهان در این زمان بهترین علاقه شما را در ذهن دارد.

اگر در تلاش برای برقراری ارتباط عمیق و معنی دار با دوستان یا دوستداران بوده اید ، پس از جدا شدن از نتیجه ، یک چرخش عالی ایجاد می شود. اگر مایل باشید از ناپایداری استقبال کنید ، دقیقاً به نوع اتصالی که هم می خواهید و هم لیاقت آن را دارید ، به شدت پاداش خواهید گرفت. برای برخی از شما ، ممکن است اخیراً عشقی طولانی مدت و پایدار پیدا کرده باشید. فراموش نکنید که در مسیر و اهداف مستقل خود باشید و در حالی که کوپید عاشق شماست. همه دوستان ثور من از اولویت بندی خود و کشف خود بهره مند می شوند. با شناختن خود ، از طریق درمان ، روزنامه نگاری ، مدیتیشن و سایر اشکال آگاهانه شناختن در این ماه ، عمیق تر شوید. از راه خود لذت ببرید

ژوئن 2021

سه فنجان: عزیزم زیبای ونوس من ، می خواهم هنگام ورود به ماه ژوئن از چند نکته آگاه باشید: چه کسی در اطراف شما با وفاداری و صداقت ظاهر می شود و چه کسی کوتاه می آید؟ شما باید در این ماه چند تصمیم دشوار درباره اینکه چه کسی شایسته وقت شماست و چه کسی تمام شده است بگیرید.

صرف نظر از اینکه چه مدت شخصی را می شناسید ، رابطه او با شما چیست یا زندگی شما با هم در هم آمیخته است ، روابط یک طرفه را بهانه نمی کند. وقتی به افرادی که برای شما اشتباه می کنند نه می گویید ، به جهان اجازه می دهید ببیند که شما آماده اید تا به آنها که حق دارند بله بگویید. اگر اخیراً ضرر کرده اید ، این ماه برای شما بسیار شفابخش خواهد بود. انتظار داشته باشید که در گروه دوست خود عمیق تر و آسیب پذیرتر شوید. من یک نوع پیوند خانوادگی را انتخاب می کنم که در حال ساخت است. سعی کنید در آیین ها ، سنت ها و مجالس با کسانی که بیشتر دوست دارید ، در هم آمیخته و دعوت شوید. آنها نه تنها از تلاش های شما قدردانی می کنند ، بلکه در این روند احساس حمایت و علاقه عمیقی خواهید کرد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>