طالع بینی تاروت جوزا: آوریل 2021

[ad_1]

آیا شما آماده زندگی بهترین زندگی خود ، جوزای عزیز هستید؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند سوالات سختی از خود بپرسید و بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید. آیا شما آماده اید که سرانجام زخم های اصلی خود را التیام دهید؟ ببینید آینده چه آینده ای دارد و دیدگاه خود را تغییر دهید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید آنچه را که با فال تاروت ماهانه شما ، جوزا ، در انتظار نشانه است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

امپراطور: به نظر می رسد شما جوزا سفر جدیدی را به سمت قاطعیت و تصمیم گیری مطمئن آغاز کرده اید. به تغییرات عظیمی که می تواند ناشی از تصمیم گیری و اقدام شما باشد فکر کنید. حتی اگر سقوط کردید ، انتظار دارید که جلو بیایید. در طی ماه آوریل نیازی نیست که خود را از حرکت در زندگی ، عشق یا زندگی حرفه ای باز دارید. این ماه وقت خود را اختصاص دهید تا با کسانی که شما را به انجام کار بهتر می کنند ارتباط برقرار کنید. وقتی پیش قدم می شوید چیزی مغناطیسی در مورد شما وجود دارد و دیگران شروع به پاسخ مثبت به این اعتماد به نفس جدیدی می کنند که نشان می دهید.

روح در حال آمدن است تا به شما تأیید کند که ترس و شهود چیزهای کاملاً جداگانه ای هستند و آوریل زمینه آزمایش شما برای رمزگشایی بین این دو خواهد بود. اگر بتوانید پاسخ های جسمی و عاطفی را که هنگام پاسخ به مسائل از ترس دریافت می کنید مشاهده کنید ، متوجه می شوید که شهود شما چگونه متفاوت تجربه می شود. وقتی یک “دانستن” عمیق داشته باشید ، این یک حالت آرام و آگاهانه است و نه احساسی. برای اینکه بیشتر به آنجا بروید ، وقت بیشتری را از رسانه های اجتماعی ، اخبار و نظرات دیگران بگیرید تا صدای خود را در مورد موضوعی قلب پیدا کنید. بدون ترس از قضاوت به سمت واقعی ترین خواسته های خود بروید. غریزه روده شما را به اشتباه سوق نخواهد داد.

مارس 2021

دو شمشیر: به نظر می رسد شما کمی در یک دوراهی هستید ، جوزا. اگر کسی بوده است که شما در فکر دستیابی به او بوده اید ، راهنماهای شما می خواهند که درک و درس از گذشته را به جدول بیاورید. خود توانمند سازی را در آغوش بگیرید و از منطقه راحتی خود خارج شوید.

بسیاری از مردم خواهان وقت و توجه شما در ماه مارس هستند. این شما هستید که باید تعیین کنید چه کسی نور زیبا و روشن شما را دریافت می کند. اگر خود را در تلاش برای پیشبرد پروژه های خلاقانه خود مشاهده کردید ، برای برقراری ارتباط مجدد با خود زمان بی سیم را در طبیعت اختصاص دهید. با یک جلسه طوفان فکری ، نوشتن آزاد ، روزنامه نگاری و افزایش وقت صرف شده برای سرگرمی ها و بازی ها ، به تخیل خود اجازه دهید که وحشیانه عمل کند.

شما طی چند ماه گذشته بسیار سخت گیر بوده اید و از شما خواسته می شود که در مورد زمان تولید مفید تجدید نظر کنید هم بسیار همه کارها و هیچ بازی ، یک جوزا را کسل کننده می کند. در نظر داشته باشید که از چند دوست خود بخواهید برای یک شب پخت و پز و جفت شراب FaceTime دور هم جمع شوند یا کسی را پیدا کنید که بتواند در یک بازی شطرنج آنلاین همراه شما باشد. شما یک موجود اجتماعی هستید ، دوقلوهای من! اجازه ندهید وزن دنیا مانع از کشف مجدد حالت طبیعی پر جنب و جوش شما شود.

فوریه 2021

هیروفانت: کنار گذاشتن باورهایی که در دوران کودکی خود ایجاد کرده اید ، جوزا دشوار بوده است. اعتقاد به مواردی مانند “من برای دوست داشتن باید خوب باشم” یا “برای اینکه لایق شوم باید سخت کار کنم” شما را سنگین کرده است ، اما در اینجا جایی برای بهبود وجود دارد. آیا به جای اینکه به دیوارهای این بن بست بنگرید ، آیا حاضر هستید که برگردید و راهی جدید پیدا کنید؟ سفتی و انتقاد از خود به بهبودی کودک درونی کمک نمی کند. فقط عشق این درد را درمان می کند.

از ماه فوریه استفاده کنید تا مواردی را پیدا کنید که باعث می شوند احساس حمایت و پشتیبانی داشته باشید – برای برخی از جوزا های من ، این کار از طریق راهنمایی ، درمان یا ارتباط با یک جامعه انجام می شود. برای دیگران ، تسلط بر داستان خود شما و قویتر شدن در معنای هدف شما در خارج از کار خواهد بود. بدانید که گذشته شما در گذشته است ، اما بهبود به شما امکان می دهد در زمان حال تقویت شوید.

ژانویه 2021

چهار شمشیر: استراحت و آرامش شما را فرا می خواند ، به خصوص آرامش بخشیدن به ذهن بزرگ و زیبای شما ، جوزا. در صورت سوختن هیچ کس برنده نمی شود و به نظر می رسد چند ماه گذشته شما را در حالت آماده باش کامل قرار داده است.

با پایان یافتن فصل تعطیلات ، آیا می توانید حس بهتری از رسیدن تعادل کار و زندگی در آستان خود را جشن بگیرید؟ حتماً یک شب کامل استراحت کنید ، مراقبه کنید و تسلیم زمان الهی زندگی خود شوید. ما در یک نژاد انسانی نیستیم ، ما نژاد بشری هستیم. قبل از اینکه این عادت کارکرد بیش از حد شما برطرف شود ، به مرکز خود برگردید و توقع غیر واقعی را از خود متوقف کنید سکون جواب می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>