طالع بینی تاروت جوزا: جولای 2021

[ad_1]

سعی کنید با تنها گذاشتن زمان ، تعیین مرزهای قویتر در روابط خود و صحبت کردن درمورد آنچه می خواهید به خود بازگردانید. وقتی بهتر بتوانید به خود اعتماد کنید که از شما مراقبت شود ، پذیرفتن عشق و کمک از اطرافیان راحت تر خواهد بود. نیازی به حالت دفاعی مداوم نیست. شما می توانید در یک واقعیت جدید آرام بگیرید. کسی که در آن شما و نزدیکانتان نیت خالصی دارید و چیزی جز خوشبختی شما نمی خواهید. اما اول این به معنای بهبود زخم های قدیمی است که شما را گره کرده و از عشق خالصانه نگران می کند. مه همین کار را خواهد کرد!

آوریل 2021

امپراطور: به نظر می رسد شما جوزا سفر جدیدی را به سمت قاطعیت و تصمیم گیری مطمئن آغاز کرده اید. به تغییرات عظیمی که می تواند ناشی از تصمیم گیری و اقدام شما باشد فکر کنید. حتی اگر سقوط کردید ، انتظار دارید که جلو بیایید. در طول ماه آوریل نیازی نیست که خود را از حرکت در زندگی ، عشق یا زندگی حرفه ای باز دارید. این ماه وقت خود را اختصاص دهید تا با کسانی که شما را به انجام کار بهتر می کنند ارتباط برقرار کنید. وقتی پیش قدم می شوید چیزی مغناطیسی در مورد شما وجود دارد و دیگران شروع به پاسخ مثبت به این اعتماد به نفس جدیدی می کنند که نشان می دهید.

روح در حال آمدن است تا به شما تأیید کند که ترس و شهود چیزهای کاملاً جداگانه ای هستند و آوریل زمینه آزمایش شما برای رمزگشایی بین این دو خواهد بود. اگر بتوانید پاسخ های جسمی و عاطفی را که هنگام پاسخ به مسائل از روی ترس دریافت می کنید مشاهده کنید ، متوجه می شوید که شهود شما چگونه متفاوت تجربه می شود. وقتی یک “دانستن” عمیق داشته باشید ، این یک حالت آرام و آگاهانه است و نه احساسی. برای اینکه بیشتر به آنجا بروید ، وقت بیشتری را از رسانه های اجتماعی ، اخبار و نظرات دیگران بگیرید تا صدای خود را در مورد موضوعی قلب پیدا کنید. بدون ترس از قضاوت به سمت واقعی ترین خواسته های خود بروید. غریزه روده شما را به اشتباه سوق نخواهد داد.

مارس 2021

دو شمشیر: به نظر می رسد شما کمی در یک دوراهی هستید ، جوزا. اگر کسی بوده است که شما در فکر دستیابی به او بوده اید ، راهنماهای شما می خواهند که درک و درس از گذشته را به جدول بیاورید. خود توانمند سازی را در آغوش بگیرید و از منطقه راحتی خود خارج شوید.

بسیاری از مردم خواهان وقت و توجه شما در ماه مارس هستند. این به شما بستگی دارد که چه کسی نور زیبا و روشن شما را دریافت می کند. اگر خود را در تلاش برای پیشبرد پروژه های خلاقانه خود یافتید ، در طبیعت وقت جدا کنید و دوباره با خود ارتباط برقرار کنید. با یک جلسه طوفان فکری ، نوشتن آزاد ، روزنامه نگاری و افزایش زمان صرف سرگرمی ها و بازی ها ، به تخیل خود اجازه دهید که وحشیانه عمل کند.

شما طی چند ماه گذشته بسیار سخت گیر بوده اید و از شما خواسته می شود که در مورد زمان تولید مفید تجدید نظر کنید هم بسیار همه کارها و هیچ بازی ، یک جوزا را کسل کننده می کند. در نظر داشته باشید که از چند دوست بخواهید برای یک شب پخت و پز و جفت شراب FaceTime دور هم جمع شوند یا کسی را پیدا کنید که بتواند در یک بازی شطرنج آنلاین با شما همگام شود. تو یک موجود اجتماعی هستی ، دوقلوهای من! اجازه ندهید وزن دنیا مانع از کشف مجدد حالت طبیعی پر جنب و جوش شما شود.

فوریه 2021

هیروفانت: کنار گذاشتن باورهایی که در دوران کودکی خود ایجاد کرده اید ، جوزا دشوار بوده است. اعتقاد به مواردی مانند “من برای دوست داشتن باید خوب باشم” یا “برای اینکه لایق شوم باید سخت کار کنم” شما را سنگین کرده است ، اما در اینجا جایی برای بهبود وجود دارد. آیا به جای اینکه به دیوارهای این بن بست بنگرید ، آیا حاضر هستید که برگردید و راهی جدید پیدا کنید؟ سفتی و انتقاد از خود به بهبودی کودک درونی کمک نمی کند. فقط عشق این درد را درمان می کند.

از فوریه استفاده کنید تا مواردی را پیدا کنید که احساس می کنید از شما پشتیبانی می شود و مورد حمایت قرار می گیرید – برای برخی از اعضای جوزا (Geminis) من ، این امر از طریق مشاوره ، درمان یا ارتباط با یک جامعه انجام می شود. برای دیگران ، تسلط بر داستان خود شما و قویتر شدن در معنای هدف شما در خارج از کار خواهد بود. بدانید که گذشته شما در گذشته است ، اما بهبود به شما امکان می دهد در زمان حال تقویت شوید.

ژانویه 2021

چهار شمشیر: استراحت و آرامش شما را فرا می خواند ، به خصوص آرامش بخشیدن به ذهن بزرگ و زیبای شما ، جوزا. در صورت سوختن هیچ کس برنده نمی شود و به نظر می رسد چند ماه گذشته شما را در حالت آماده باش بالایی قرار داده است.

با پایان یافتن فصل تعطیلات ، آیا می توانید حس بهتری از رسیدن تعادل کار و زندگی در آستانp خود را جشن بگیرید؟ حتماً یک شب کامل استراحت کنید ، مراقبه کنید و تسلیم زمان الهی زندگی خود شوید. ما در یک نژاد انسانی نیستیم ، ما نژاد بشری هستیم. قبل از اینکه این عادت کارکرد بیش از حد شما برطرف شود ، به مرکز خود برگردید و توقع غیر واقعی را از خود متوقف کنید. سکون جواب می دهد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>