طالع بینی تاروت جوزا: مه 2021

[ad_1]

آیا شما آماده زندگی بهترین زندگی خود ، جوزای عزیز هستید؟ تاروتسکپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند سوالات سختی از خود بپرسید و بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید. آیا شما آماده اید که سرانجام زخم های اصلی خود را التیام دهید؟ ببینید آینده چه آینده ای دارد و دیدگاه خود را تغییر دهید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی برای نشانه شما با فال تاروت ماهانه ، جوزا ، ذخیره می شود. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مه 2021

هشت شمشیر: جوزا های تحت حاکمیت عطارد من ، جای تعجب نیست که شما احساس کرده اید که از وضعیت فعلی خود جدا شده و گیج شده اید. در حال حاضر ، شما به روایت های قدیمی که شما را در حالت احساس گرفتاری و کینه توزی نگه می دارد ، قدرت زیادی می دهید. اگر دلسردی که از اطرافیان احساس می کنید ناشی از آنهاست ، واقعاً یا از گذشته شما ، از ماه مه استفاده کنید تا رمزگشایی کنید. به نظر می رسد که شما هنوز یک نقطه کور دارید که چقدر دیگران را روی یک پایه نگه دارید. در حال حاضر ، این می تواند یک رئیس ، والدین یا سرپرست ، یک شریک زندگی یا یک دوست باشد. وقتی این افراد انتظار کمال شما را برآورده نمی کنند ، در نهایت هر دو صدمه می بینید.

سعی کنید با تنها گذاشتن زمان ، تعیین مرزهای قویتر در روابط خود و ابراز خواسته های خود به خود بازگردانید. وقتی بهتر بتوانید به خود اعتماد کنید که از شما مراقبت شود ، پذیرفتن عشق و کمک از اطرافیان راحت تر خواهد بود. نیازی به حالت دفاعی مداوم نیست ، می توانید در یک واقعیت جدید آرام بگیرید. کسی که در آن شما و نزدیکانتان نیت خالصی دارید و چیزی جز خوشبختی شما نمی خواهید. اما اول ، این به معنای بهبود زخم های قدیمی است که شما را گره کرده و از عشق خالصانه می ترسد. مه همین کار را خواهد کرد!

آوریل 2021

امپراطور: به نظر می رسد شما جوزا سفر جدیدی را به سمت قاطعیت و تصمیم گیری مطمئن آغاز کرده اید. به تغییرات عظیمی که می تواند ناشی از تصمیم گیری و اقدام شما باشد فکر کنید. حتی اگر سقوط کردید ، انتظار دارید که جلو بیایید. در ماه آوریل نیازی نیست که خود را از پیشرفت در زندگی ، عشق یا کارتان باز دارید. این ماه وقت خود را اختصاص دهید تا با کسانی که شما را به انجام کار بهتر می کنند ارتباط برقرار کنید. وقتی پیش قدم می شوید چیزی مغناطیسی در مورد شما وجود دارد و دیگران شروع به پاسخ مثبت به این اعتماد به نفس جدیدی می کنند که نشان می دهید.

روح در حال آمدن است تا به شما تأیید کند که ترس و شهود چیزهای کاملاً جداگانه ای هستند و آوریل زمینه آزمایش شما برای رمزگشایی بین این دو خواهد بود. اگر بتوانید پاسخ های جسمی و عاطفی را که هنگام پاسخ به مسائل از روی ترس دریافت می کنید مشاهده کنید ، متوجه می شوید که شهود شما چگونه متفاوت تجربه می شود. وقتی یک “دانستن” عمیق داشته باشید ، این یک حالت آرام و آگاهانه است و نه احساسی. برای اینکه بیشتر به آنجا بروید ، وقت بیشتری را از رسانه های اجتماعی ، اخبار و نظرات دیگران بگیرید تا صدای خود را در مورد موضوعی قلب پیدا کنید. بدون ترس از قضاوت به سمت واقعی ترین خواسته های خود بروید. غریزه روده شما را به اشتباه سوق نخواهد داد.

مارس 2021

دو شمشیر: به نظر می رسد شما کمی در یک دوراهی هستید ، جوزا. اگر کسی بوده است که در فکر رسیدن به او بوده اید ، راهنماهای شما می خواهند که درک و درس از گذشته را به جدول بیاورید. خود توانمند سازی را در آغوش بگیرید و از منطقه راحتی خود خارج شوید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>