طالع بینی تاروت جوزا: ژوئن 2021

[ad_1]

آیا شما آماده زندگی بهترین زندگی خود ، جوزای عزیز هستید؟ تاروتسکپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – می توانند به شما کمک کنند سوالات سختی از خود بپرسید و بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید. آیا شما آماده اید که سرانجام زخم های اصلی خود را التیام دهید؟ ببینید آینده چه آینده ای دارد و دیدگاه خود را تغییر دهید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی برای نشانه شما با فال تاروت ماهانه ، جوزا ، ذخیره می شود. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

Meghan Rose یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند تا در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئن 2021

صفحه گرزها: فصل شمسی مبارک ، جوزا! خواه یک جوزا متولد ماه مه یا ژوئن باشید ، انتظار داشته باشید این ماه پر از فرصت برای رشد ، یادگیری و کاوش قلمرو جدید باشد. این ماه مسیر حرکت رو به جلو زندگی شما را تغییر می دهد و این مسئله کمی نیست. در زندگی چه کسی یا چه آرزویی دارید؟ انتظار داشته باشید که دوستان و ارتباطات جدیدی پیدا کنید که در داستان زندگی شما اساسی هستند. دوباره به انرژی ماجراجویانه و سرگرم کننده خود ضربه بزنید و بگذارید در ماه ژوئن شل شود. از شما خواسته می شود در این ماه به سرگرمی ها ، فعالیت ها و تنظیماتی بپردازید که خارج از محدوده راحتی شما نیستند. چند مورد از لیست سطل ها را خط بزنید و به یاد داشته باشید: این نیست که وقت ندارید ، بلکه شما باید مایل باشید وقت بگذارید.

سعی کنید کارهایی را که شروع کرده اید به پایان برسانید – خواه این یک رابطه عاشقانه باشد ، یک پروژه کاری یا یک قطعه هنری. همه چیز برای چیست اگر شما قبل از اینکه آن را بلند کند منصرف شوید؟ خلاقیت و خیال پردازی مانند شما بسیار خوب است ، اما اگر پیگیری یا اقدامی نداشته باشید ، جهان هرگز به آن چیزی که تصور می کنید تبدیل نخواهد شد. وقف بزرگترین ابرقدرت شما در این ماه خواهد بود. از آنچه واقعاً برای زنده کردنش اهمیت می دهید دست نکشید.

مه 2021

هشت شمشیر: جوزا های تحت حاکمیت عطارد من ، جای تعجب نیست که شما احساس کرده اید که از وضعیت فعلی خود جدا شده و گیج شده اید. در حال حاضر شما به روایت های قدیمی که شما را در یک حالت احساس گرفتاری و کینه توزی نگه می دارند ، قدرت زیادی می دهید. اگر دلسردی که از اطرافیان احساس می کنید ، ناشی از آنها است ، یا از گذشته شما ، از ماه مه استفاده کنید تا رمزگشایی کنید. به نظر می رسد که در مورد میزان نگه داشتن افراد دیگر روی یک پایه هنوز یک نقطه کور دارید. در حال حاضر این می تواند یک رئیس ، والدین یا سرپرست ، یک شریک زندگی یا یک دوست باشد. وقتی این افراد انتظار کمال شما را برآورده نمی کنند ، در نهایت هر دو صدمه می بینید.

سعی کنید با تنها گذاشتن زمان ، تعیین مرزهای قویتر در روابط خود و صحبت کردن درمورد آنچه می خواهید به خود بازگردانید. وقتی بهتر بتوانید به خود اعتماد کنید که از شما مراقبت شود ، پذیرفتن عشق و کمک از اطرافیان راحت تر خواهد بود. نیازی به حالت دفاعی مداوم نیست. شما می توانید در یک واقعیت جدید آرام بگیرید. کسی که در آن شما و نزدیکترین افراد شما نیت خالص داشته باشید و چیزی جز خوشبختی شما نمی خواهید. اما اول این به معنای بهبود زخم های قدیمی است که شما را گره کرده و از عشق خالصانه نگران می کند. مه همین کار را خواهد کرد!

آوریل 2021

امپراطور: به نظر می رسد شما جوزا سفر جدیدی را به سمت قاطعیت و تصمیم گیری مطمئن آغاز کرده اید. به تغییرات عظیمی که می تواند ناشی از تصمیم گیری و اقدام شما باشد فکر کنید. حتی اگر سقوط کردید ، انتظار دارید که جلو بیایید. در طول ماه آوریل نیازی نیست که خود را از حرکت به جلو در زندگی ، عشق یا زندگی حرفه ای باز دارید. این ماه وقت خود را اختصاص دهید تا با کسانی که شما را به انجام کار بهتر می کنند ارتباط برقرار کنید. وقتی پیش قدم می شوید چیزی مغناطیسی در مورد شما وجود دارد و دیگران شروع به پاسخ مثبت به این اعتماد به نفس جدیدی می کنند که نشان می دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>