طالع بینی تاروت دلو: مارس 2021

[ad_1]

دلو ، آماده ای؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند سال آینده را هدایت کنید. زمان حرکت به سمت جلو و بالا در مسیر خود برای کشف بالاترین فرد ارتعاشی خود است.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی برای نشانه شما با فال تاروت ماهانه ، دلو ، ذخیره می شود. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در meghanrosewellness.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

مارس 2021

ماه: چند ماه گذشته ممکن است شما را گیج و احساس تنهایی کند. بگذارید خودتان گوش دهید که احساسات شما سعی دارند با شما به اشتراک بگذارند. اگر متوجه شده اید كه كوتاه مزاج می شوید ، این زمان آن است كه شروع كنید به ارج نهادن به عصبانیت به عنوان نشانه اینكه چیزی در واقعیت خارجی ما چندان مناسب نیست. چه کسی یا چه چیزی چرخ دنده های شما را خرد می کند؟ در صورت تمایل می توانید شیوه برخورد خود با جهان را دوباره تنظیم کنید. اگر به زمان تنهایی ، وقت گذراندن یا وقت تفکر نیاز دارید – وقت بگذارید! زمان ارزشمندترین سرمایه ما است که نمی توان دوباره آن را جبران کرد. این کار را برای افراد یا موقعیت هایی که احساس گیجی و شرمندگی در شما ایجاد می کند هدر ندهید.

آیا شخصی در زندگی شما وجود دارد که به عنوان مثالی از چگونگی دوست داشتن ادامه زندگی خود در انتظار او باشید؟ سعی کنید تا جایی که می توانید در یک فضای الهام گرفته بمانید. اگر می توانید با خیال راحت سفر کنید. به نظر می رسد تغییر مناظر درمانی است که روح شما آن را فرا می خواند (حتی اگر این به معنای کار یک هفته از قسمت دیگری از خانه شما باشد). بگذارید خود را بیرون از منطقه راحتی خود بگذارید ، بیرون از محوطه فکر کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد. با ایده ها و راه حل هایی که از این فضای جدید به دست شما می رسد ، بسیار خوشحال خواهید شد.

فوریه 2021

ده شمشیر: پایان دهنده ای برای شما اتفاق افتاده است ، حامل آب من ، و فوریه از شما می خواهد که به سمت جلو و بالا بروید ، سرانجام گذشته را برای استراحت قرار دهید. وقتی ضرر می کنیم ، باید با احترام به روند عزاداری خود ، انتقال را با احتیاط بیشتری انجام دهیم.

شما ممکن است بخشی از هویت خود را رها کنید ، و این باعث می شود شما مانند یک عصب در معرض احساس شوید. به جای رنج در سکوت ، از یکی از دوستان خود بخواهید تا به شما کمک کند تا دیدگاه جدیدی به شما بدهد. با این حال ، مهم است که به یاد داشته باشید از افرادی که مورد تحسین و اعتماد آنها هستید مشاوره بگیرید. همه نمی توانند توصیه های عینی مورد نیاز شما را انجام دهند. مهم این است که از تیز بینی که می خواهید در روند بهبودی به شما کمک کند ، استفاده کنید. شما پاسخ را در اعماق خود می دانید ، اما داشتن کسی که حقیقت را با عشق به شما بازتاب می دهد هدیه ای ارزشمند است.

ژانویه 2021

شش پنتاکل: وقت آن است که زمین گیر شوم و روزمره را بپذیرم ، حامل آب من. لزوماً ثبات به معنای کسالت نیست. برخی از بزرگترین هدیه های زندگی ناشی از فداکاری است. یک تمرین را انتخاب کنید (چه یوگا باشد ، چه یک تمرین ورزشی یا یک رابطه) و آن را ادامه دهید.

اگر اجازه ندهید خود را به آنجا برسانید ، هرگز نمی دانید که در لبه محدودیت های خود کی هستید. همه زندگی نباید متفاوت ، منحصر به فرد یا متضاد باشد. اگر فقط کمی سخت تر به نظر برسید ، می توانید هیجان را در یک امر به ظاهر پیش پا افتاده پیدا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>