طالع بینی تاروت دلو: ژوئن 2021

[ad_1]

دلو ، آماده ای؟ تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا فال های تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند سال آینده را هدایت کنید. زمان حرکت به سمت جلو و بالا در مسیر خود برای کشف بالاترین فرد ارتعاشی خود است.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی با نشانه فال ماهواره تاروت ، دلو ، در معرض نشانه شماست. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، حرفه و هر چیز بین راهی حرکت کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

ژوئن 2021

هشت شمشیر: تغییر و تغییر در زندگی بسیار آسان است ، مگر در دوست دلو من نیست؟ راهنماهای روح شما اینجا هستند تا در ژوئن به شما یادآوری کنند که شما فقط هوشیاری خود را مشاهده می کنید و افکار ، احساسات و دنیای اطراف خود را مشاهده می کنید. اگر می توانید این را در لحظات استرس و فشارهای شدید به خاطر بیاورید ، خود را بسیار شادتر خواهید دید. اگر در این ماه به کمک نیاز دارید ، با کسی که به او اعتماد دارید تماس بگیرید. آسیب پذیری هم یک قدرت و هم یک ابرقدرت است. در طی چند هفته آینده خود را آزمایش خواهید کرد که شما را به نسخه های گذشته خود برگرداند. آیا مستعد عصبانیت هستید؟ تأخیر؟ تنبلی؟ همه موارد بالا؟ سعی کنید در مورد افراد یا موقعیت هایی که تمایلات ارتجاعی شما را نشان می دهد ، بنویسید. پس از مشاهده هر گونه الگو ، به خود اجازه دهید زمان و مکان را از کسی که باعث تحریک شما شده است ، بگیرید.

ممکن است در این ماه با تصمیمی رو به تغییر زندگی روبرو شوید. اعتماد کنید که در اعماق وجود شما می دانید چه چیزی برای شما و آینده شما بهتر است. حاملان آب من ، اجازه ندهید که نظرات دیگران قضاوت شما را ابری کند. این سردرگمی موقتی است اما ارتباط شما با صدای درونی شما یک عمر طول می کشد. از این ماه برای تقویت شهود خود از طریق مدیتیشن ، ژورنالیسم یا حتی خواندن کارتهای تاروت استفاده کنید. مسیرهای اتصال به خودتان بی پایان هستند ، اما زمان دیگری برای شروع این سفر بهتر از اکنون نیست.

مه 2021

هیروفانت: دلو من عجیب و غریب – شما هرگز متوقف نمی شوید من را متحیر کنید! در این ماه شما مانند هرگز به قدرت خود قدم خواهید گذاشت و برای بیشتر شما این معنی ایستادن در کانون توجهات است. اگر فکر کرده اید که آیا زمان مناسب برای به اشتراک گذاشتن درخشش خود با بقیه جهان است یا نه ، روح با یک بله قاطع در حال نشان دادن است. آن ویدیو را ارسال کنید ، میزبان آن کلاس باشید ، برای آن نقش تست کنید ، با چیزهایی درگیر شوید که قبل از اینکه دنیا به شما بگوید بنشینید و ساکت باشید از آنها الهام گرفته اید. مثل علامت خواهرت ، لئو ، بیاییم غر زدنت را بشنویم!

برای برخی از شما ، اعتقادات ، دیدگاه ها و سنت های خود را در این ماه زیر سوال خواهید برد … یا اعتقادات اطرافیان خود را. فقط به این دلیل که دیگران این کار را انجام می دهند ، می گویند ، پست می کنند یا دنبال می کنند به این معنی نیست که مجبورید. سعی کنید به تصمیماتی که می گیرید آگاهی بیاورید ، و از خود بپرسید که می خواهید با چه کسی همگام باشید؟ بدون نگرانی در مورد آنچه دیگران فکر می کنند ، شروع به کشف ادیان ، مشاغل و پویایی های اجتماعی می کنید که شما را فریب می دهند. تو فقط یک بار زندگی می کنی. و اگر به تناسخ ایمان دارید ، فقط یکبار در این کشتی زندگی می کنید!

آوریل 2021

احمق: دلو ، نزدیک است ماه آوریل پر شود از فرصت های وحشی و فرصت خطرهای بزرگ (مرفه)! از خود انتظار داشته باشید که به دوراهی که انتظارش را ندارید بیایید و به خود اعتماد کنید تا یک انتخاب درست را انجام دهید. برای برخی از شما ، شخصی از گذشته قصد دارد برای اینکه از اشتباهات گذشته خود عذرخواهی کند و دوباره وارد زندگی شما شود ، دست به کار شود. شما در مورد اینکه مایلید دوباره از آنها استقبال کنید صحبت می کنید یا نه. در این ماه با هر فرصتی مطمئن باشید که برای داشتن زندگی سالم از نظر احساسی ، خود و مرزهای خود را در اولویت قرار می دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>