طالع بینی تاروت سرطان: آوریل 2021

[ad_1]

سرطان عزیز ، شما یک سال هیجان انگیز در پیش دارید. و تاروتسکوپ های ماهانه شما – یا طالع بینی تاروت ، ترکیبی از کارتهای تاروت و طالع بینی – در اینجا هستند تا به شما کمک کنند تمام تغییرات لازم برای رشد را انجام دهید. با استفاده از این دانش اهداف خود را روشن کنید و بالاترین خود ارتعاشی خود را پیدا کنید.

ادامه مطلب را بخوانید تا ببینید چه چیزی در معرض علائم شما با فال تاروت ماهانه ، سرطان است. و اگر می خواهید راهنمایی بیشتری داشته باشید ، بررسی کنید زرق و برقفال هفتگی یا با تاروتسکوپ ماهانه سایر علائم زودیاک مشورت کنید.

مگان رز یک مشاور معنوی مستقر در لس آنجلس ، کارت خوان تاروت شهودی و نویسنده ای است که کارهایش از جادوها و مواد برای ایجاد تغییر واقعی استفاده می کند. رز به عنوان راهنمایی برای مشتری های خود عمل می کند تا به آنها کمک کند در روابط ، شغل و همه چیز بین راه پیمایش کنند. اطلاعات بیشتر در themeghanrose.com و دنبالش کن اینستاگرام و توییتر.

آوریل 2021

شیطان: ممکن است در این ماه وسوسه انگیز باشد که شل شوید ، الگوهای قدیمی را ارائه دهید یا حتی متنی را برای آن سابق ارسال کنید که می دانید بهتر است تنها بمانید. ممکن است همیشه آسان نباشد ، اما تبدیل شدن به نسخه ای بهتر از خود ، هم به فداکاری و هم به خویشتنداری احتیاج دارد. گاهی اوقات بهترین کاری که می توانیم برای خود انجام دهیم این است که اصلاً چیزی نگوییم یا نگوییم. به خود اجازه ندهید که در ماه آوریل به عادت های ناسالم برگردید. شما تا اینجا آمده اید تا جایی که می توانید در این حرکت ارتعاشی بالا بمانید!

فرصت های کاری جدیدی در اواخر ماه ظاهر خواهد شد. این ممکن است از دانه ای رخ دهد که شما مدتی قبل کاشته اید – کسی پس از غربال کردن هرزنامه ، سرانجام به درخواست ایمیل شما پاسخ می دهد؟ – یا ممکن است این فرصت را در پوشه هرزنامه خود ببینید نترسید که خودتان را سر خط بگذارید و کاری که در پشت صحنه تولید کرده اید را به اشتراک بگذارید. مردم را با خلاقیت خود هیجان زده کنید – ممکن است شما الهام بخشی باشید که شخص دیگری به آن احتیاج دارد و این روشی سریع و غیرمستقیم برای بازپس گیری شخص دیگری است. این ماه فقط آوریل های آوریل را به ارمغان نمی آورد ، بلکه اگر آماده دریافت آن هستید ، دوش های نقدی نیز به همراه دارد.

مارس 2021

شش پنتاکل: تعادل ، تعادل ، تعادل ، دوستان سرطان من. ماه مارس از شما می خواهد که اقدامی انجام دهید و شروع به استفاده از همه بقیه و بازتاب خود کنید. دیگر نیازی نیست که بدانید چه اشتباهی رخ داده ، زندگی سنگین را احساس می کند یا زخم هایی که نیاز به توجه شما دارند. وقت آن است که خودتان را به آنجا برگردانید و استعدادهای خود را با بقیه جهان به اشتراک بگذارید. اگر خود را از زندگی در حد کامل عقب نگه دارید ، نه تنها شما را از دست می دهید ، بلکه بقیه جهان نیز شما را از دست می دهند!

بدانید که هر آنچه در زندگی شما می گذرد محصولی است که شما در یک زمان یا نقطه دیگر به آن (یا آنها) بله می گویید. آیا آماده لغو حقوق شخصی در وقت خود هستید؟ آیا آماده هستید که نقش شخصی را در زندگی خود اختصاص دهید؟ ماه مارس یک ماه پر از سخاوت و متقابل خواهد بود ، بنابراین در صورت نیاز به کمک کمک کنید. خود را از استقلال بیش از حد کنار بگذارید و شروع به یافتن تعادل سالم در حمایت از دیگران و اجازه دادن به دیگران برای حمایت از شما در راه هایی کنید که واقعاً به آنها احتیاج دارید و شایسته حمایت از آنها هستید. جزر و مد بالاخره تغییر می کند!

فوریه 2021

سه فنجان: زمان آن فرا رسیده است که شما همه رشد را که در نتیجه کار درونی شما اتفاق افتاده است جشن بگیرید. سرطان عزیز من ، شما از همه مردم می فهمید که چقدر مهم است که روی خود کار کنید ، اما تمام زندگی شما طوری طراحی نشده است که صرف انجام کارهای درونی شود! این ماه را در نظر بگیرید تا شادی ، خنده و سبک بینی را به برنامه روزانه خود دعوت کنید. زندگی همیشه آسان نخواهد بود ، اما اگر سوار بر اوج سواری ها باشید ، هنگام وقوع پایین آمدن پایین را تحمل می کند. فوریه از شما می خواهد کانالهای اجتماعی خود را به صورت پشتیبان باز کنید. با یک دوست قدیمی تماس بگیرید و درهای قلب خود را نیمه نگه دارید.

شما در شرف برقراری ارتباط جدیدی هستید که زندگی شما را به سمت بهتر تغییر می دهد. اگر متقاضی شغل هستید ، از یک کارفرمای مطلوب انتظار پاسخگویی عالی را داشته باشید. اگر امیدوارید با یک شریک عاشقانه آشنا شوید ، شخصی در گوشه ای (یا برنامه متفاوتی از برنامه ای که در حال حاضر استفاده می کنید) منتظر است. سرانجام ، برای برخی ، این ممکن است دوستی را نشان دهد که با او ارتباط روحانی دارید. این کیست: انتظارات را کنار بگذار و به خودت اجازه بده که غافلگیر شود!

ژانویه 2021

امپراطور: اکنون از شما خواسته می شود چرخ را بردارید ، سرطان عزیز. دیگر وقت آن نیست که “با جریان پیش بروید”. اگر مایل به تصمیم گیری و گرفتن عکس در ژانویه باشید ، بیشتر مستعد ناامیدی هستید.

اگرچه ممکن است شما یک آغازگر طبیعی نباشید ، اما این ماه شما را ملزم می کند که دست دراز کنید ، اولین حرکت را انجام دهید ، بندهای آزاد را ببندید ، مسئولیت شغل خود را بر عهده بگیرید و در نهایت مسیر زندگی خود را با تصمیم گیری مطمئن تغییر دهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>